Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Adayı Filiz Gencan Akın”a destek çığ gibi

Yerel seçimlere sayılı günler

Yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren CHP Belediye Başkanı adayı Av. Filiz Gencan Akın”a partisinin genel merkezinden destek geldi. Daha önce partide Genel Sekreter Yardımcılığı ve Genel Başkan Yardımcılığı yapan eski milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Edirne”ye gelerek, çalışmalara katıldı. Gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanan Filiz Gencan Akın, mahalle ve esnaf gezilerini sürdürürken, dün de Yediyolağzı esnafları, Selimiye maydanındaki esnaflar ile Selimiye Arastası Çarşısı”nda bulunun esnafları ziyaret etti. CHP Belediye Başkanı Adayı Gencan Akın”a çarşıyı gezerek alış veriş yapan vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi ve bol bal fotoğraf çektirirken, sıkıntılarını dile getirdi.

GENCAN AKIN “AKILCI PROJELERİMİZ KARŞILIK BULDU”

CHP Belediye Başkanı Adayı Av. Filiz Gencan Akın, Selimiye Arastası girişinde çarşının yönetim kurulu başkanı Adem Bayrak tarafından çiçekle karşılandı. Gencan Akın, esnafları dolaşırken sorunlarını dinledi ve ekonomik sıkıntıların bir nebze giderilmesi için yaptıkları projeleri anlattı. Gencan Akın, burada gazetecileri yaptığı açıklamada, gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılandığını, ancak ekonomik sorunlar nedeniyle her kesimin dertli olduğunu ifade ederek şöyle dedi: “Geçtiğimiz Cumartesi günü yaptığımız projelerle ilgili toplantımız büyük yankı uyandırdı. Ayağı yere basan projelerimizden sonra gittiğimiz her yerde bize olan ilgi daha da arttı. Biz Edirne”nin sorunlarını biliyor ve onların giderilmesine yönelik projeler hazırlamaya dikkat ediyoruz. Öyle de oldu. Projelerimiz karşılığını buldu. Ancak, tüm kesimlerin en büyük problemi ekonomik sıkıntılar. Bunların asgarî düzeye indergemek için neler yapabiliriz, ekibimle birlikte bu konuda durmaksızın çalışıyoruz. Başta da söyledik, tekarlıyorum ben değil biz yöneteceğiz. Halkımızla birlikte Edirnemizi layık olduğu yere getireceğiz. Her yük güzel olacak” dedi.

“EDİRNE CUMHURİYETİN AYDINLIK YÜZÜ”

Belediye Başkanı Adayı Av. Filiz Gencan Akın”a destek vermek için gelen ve esnaf gezilerinde yalnız bırakmayan CHP”nin eski Genel Sekreter Yardımcısı, Genel Başkan Yardımcısı görevinde bulunan eski milletvekili Bihlun Tamaylıgil, Edirne”yi önemsediklerini söyledi. Cumhuriyetin kalesi niteliğini taşıyan Edirne”de Belediye Başkanı Adayı Filiz Gencan Akın”ı yalnız bırakmadıklarını ve ekip olarak gelerek burada bulunduklarını belirten Tamayligil “CHP Genel Başkan Yardımcılığı yaptığım dönemde bir kaç kez Edirne”ye gelmişliğim var. Edirne”yi seviyorum. Edirne Cumhuriyetimizin aydınlık yüzüdür. Adayımız Filiz Gencan Akın”ın bu seçimi kazanacağından eminiz. Cumhuriyetin kalesini koruyacağız. Her şey çok daha güzel olacak” dedi. Tamayligil, CHP Belediye Başkanı Adayı Gencan Akın ile kucaklaşmasının ardından esnaf gezilerine katıldı. Esnaf ziyaretlerinde Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli”de bulundu. Dünkü esnaf gezilerinde CHP İl Başkanı Samet Kahraman, Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ile belediye ve il Genel meclisi adayları da yer aldı.