Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“CHP BAYRAĞI GÖNDERDE DALGALANMAYA DEVAM EDECEK”

31 Mart Yerel Seçim

31 Mart Yerel Seçim kapsamında CHP İl Binasında düzenlenen basın toplantısında; “Edirne’de 20 yıldan bu yana kesintisiz olarak dalgalanan CHP bayrağının 31 Mart tarihinden sonra da gönderde kalıp dalgalanmaya devam edileceği vurguşandı.

CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Günaydın’ın katılım sağladığı basın toplantısına CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı, CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün , CHP Edirne İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu , Edirne Başkanı Recep Gürkan , CHP Edirne Belediye Başkan adayı Şükrü Ciravoğlu, bazı CHP Edirne Belediye Meclis Üyeliği adayları ve parti üyeleri katıldılar.

CHP Edirne İl Binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ; ” Partinin üyesine en çok ihtiyaç duyduğu dönem diğer partilerle yarıştığı dönemdir ” dedi. Edirne için ön seçim gerçekleşti ardından Şükrü Cirovoğlu ön seçimden birinci çıkarak CHP partisinin adayı oldu. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Tek hedeflerinin 20 seneden bu yana kesintisiz olarak dalgalanan CHP bayrağının 31 Mart tarihinden sonrada sürekli olarak gönderde kalmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

Daha sonra konuşan CHP Başkan vekili Gökhan Günaydın, yerel seçimin dinamiklerinden ibaret olmadığını ve ülkenin cumhurbaşkanının seçim sonuçlarına göre karar verdiğini söyledi Partilerin tamamının Ekrem İmamoğlu seçimi kaybetsin diye gayret ettiklerini öne sürdü.

Günaydın, Türkiye Cumhuriyetinin anayasasını açıkça ihlal etmekten çekinmemelerinin nedeni arkalarında başkoymuş bi iktidar olduğunu fakat Atatürkçüler cumhuriyetçiler olduğu sürece bu ülkenin rejimini aklımızdaki karanlık noktalara götüremiyeceklerini vurguladı.

Günaydın, Feyza Altun’un 1 gece göz altında tutularak göz dağı verdiklerini düşündüğü hakkında değerlendirmeler yaptı.

HABER: YEZDAN GELDİ
FOTO: BUĞRA SEVİM