Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ EDİZ ÜN’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

CHP Edirne Millevekili Ediz

CHP Edirne Millevekili Ediz Ün Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda; “Bir bayrama daha milletçe kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban bayramları birlik ve beraberliğimizin yanı sıra dayanışma ve paylaşma gibi milletimizi bir arada tutan değerlerin öne çıktığı günlerdir. Yaşadığımız bu dönemde özellikle paylaşma ve dayanışmaya ihtiyacımız vardır.

Bugün vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukların hepimiz farkındayız. Milletimiz zorlukları aşmak, yolu aydınlatmak için işaret fişeğini 31 Mart seçimlerinde attı. Binlerce yıllık tarihimizde zaman zaman kötü yönetimden kaynaklanan sıkıntılara düştüğümüz dönemler oldu. Ancak zorlukları atlatarak çok daha güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürdük.

Savaşlar, işgaller, sürgünler görmüş, bunları atlatıp yolunda yürümüş Türk Milleti bu günleri de kolayca atlatacaktır. Yaşadığımız ekonomik sıkıntılar, adaletsizlik, her alana yayılmış beceriksizlik büyük tarihimiz içinde küçük bir parantezdir. Bu parantezi de kapatacağız. Hiç karamsarlığa gerek yok. Yüz yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde neleri başardığımızı biliyoruz. Madem ki bizler de Büyük Önderimizin yolunda yürüyoruz, karamsar olmak için bir neden olmadığı gibi yüz yıl öncesiyle karşılaştırılınca çözemeyeceğimiz sorun da yoktur.

Kurban Bayramı vesilesiyle bir kez daha birlik, dayanışma ve paylaşmayı öne çıkararak sevdiklerimizi, yakınlarımızı hatırlayalım. Bugün zorluklar yaşasak da bu güzel ülkede özgürce yaşamamızı sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını unutmayalım. Bayramların ve bayram sevinçlerinin en çok yakıştığı çocuklarımızın geleceği için Atatürk’ün aydınlık yolundan yürüyelim. Aklın ve bilimin ışığında her sıkıntıyı aşacağız.

Yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor; huzur, mutluluk ve sağlık içinde sevdikleriyle geçirecekleri nice bayramlar diliyorum.” dedi.