Hoşgeldiniz  

CHP İL Başkanı Kahraman; “Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılını büyük bir onur ve gururla kutluyoruz”

admin | 28 Ekim 2023 | Bayram, Tüm Manşetler, Yaşam A- A+

CHP İL Başkanı Kahraman; “Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılını büyük bir onur ve gururla kutluyoruz”

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında; “Cumhuriyetimizin 100. Yılında geçmişimizin mirasını yaşatmak ve geleceğe taşımak için yine bir 29 Ekim de, Atatürk Anıtımızın gölgesinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı mirasa sadık kalmaya devam ediyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin taçlandığı gündür.

Cumhuriyet, korumamız ve ödün vermeden yaşatmamız gereken en değerli varlığımızdır. Bizlere parlak bir gelecek, onurlu bir yaşam, tam bağımsız, çağdaş ve ulusal bir devlet armağan edenlere sonsuz minnet duyuyoruz.

Bizler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yaktığı ışıkla tüm zorluklara, engellere, iç ve dış düşmanlara rağmen Türkiye Cumhuriyeti’ni aydınlık geleceğe taşıma yolunda ödünsüz ve korkusuz mücadeleyi bırakmayacağız. Bu yolda kararlılığımız, azmimiz ve inancımız sonsuza kadar sürecektir.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 100.Yılında ulusumuzun her bir ferdinin bayramını ,coşkuyla kutluyor ,Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek yaşatma kararımızı yineliyor, geleceğe daha aydınlık yarınlar kurmak için daha çok çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Bayramımızın 100. Yılını büyük bir onur ve gururla kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu ülke için şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı şükran ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.