Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’DEN “ARTIK YETER” BULUŞMASI

CHP Edirne Merkez İlçe

CHP Edirne Merkez İlçe başkanlığı tarafından 27 Haziran Perşembe Günü Edirne Saraçlar Caddesi’nde artan Vergi zamlarına ve Ekonomik Adaletsizliğe “DUR” demek için halk buluşması gerçekleşecek.
Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ,Adaletsiz Yeni Vergi Paketi ve Yurtdışı Çıkış Harçlarına Karşı Protesto etmek için 27 Haziran Perşembe günü saat 17:30 da yapacakları Halk Buluşması ile ilgili açıklama yaptı. Balkanlı yaptığı açıklamada” CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı olarak, hükümetin adaletsiz yeni vergi paketi ve yurtdışı çıkış harçlarına karşı bir protesto düzenliyoruz. 27 Haziran Perşembe günü saat 17:30’da Saraçlar Caddesi’nde ‘nda halkımızla buluşarak basın açıklamamızı yapacağız.Yeni vergi paketi, toplumun geniş kesimlerini ekonomik olarak zor durumda bırakacak, adaletsiz uygulamalar içermektedir. Ayrıca, yurtdışı çıkış harçlarının artırılması, vatandaşlarımızın seyahat özgürlüğünü kısıtlayarak ekonomik yüklerini daha da artıracaktır.
Bu haksız uygulamalara karşı sesimizi duyurmak ve adaletin sağlanması için tüm halkımızı Saraçlar Meydanı’na davet ediyoruz. Birlikte güçlü olduğumuzu ve haklarımızı savunmak için yan yana durmamız gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz.
Basın mensuplarını ve tüm halkımızı bu önemli buluşmaya katılmaya davet ediyoruz.”dedi