Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’den Gencan Akın’a Ziyaret! “Bu birlik ve beraberliğin başarısıdır.”

 Bu birlik ve beraberliğin,

 Bu birlik ve beraberliğin, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren, emeği olan herkesin başarısıdır.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve İlçe Yönetimi Edirne’nin ilk kadın Belediye Başkanı Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaret  ve seçim öncesi çalışmaları için CHP Merkez ilçe Başkanı ve Yönetimine teşekkür eden Başkan Gencan Akın, “ Ben öncelikle seçim döneminde, saha çalışmalarında birlikte olduğumuz ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu sadece bir kişinin başardığı ya da kazandığı bir seçim değil. Bu birlik ve beraberliğin, Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül veren, emeği olan herkesin başarısıdır.  Belediyemizin gönderinden inmeyen Cumhuriyet Halk Partisi bayrağıyla gurur duyuyoruz. Edirne’mizin geleceği için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz! Önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde tüm çabamız, halka hizmet etmek ve ilimizin kalkınıp, daha iyi yerlere gelmesi için olacaktır, ”ifadelerini kullandı.

CHP İlçe yönetimini kapıda karşılayarak ziyaret için teşekkür eden Başkan Gencan Akın’a  görevinde başarı dileyen CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ” 31 Mart seçimlerinde tüm teşkilatımız ile uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Edirne Belediye Başkanımız Av. Filiz Gencan Akın’a görevinde başarılar diliyorum.” dedi.