Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’li Yazgan, Tercan’a gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.. ‘Haince kurulmuş organize pusu’

‘Haince kurulmuş organize pusu’

‘Haince kurulmuş organize pusu’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, eski MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’a yönelik saldırıyı kınadı. Yazgan, “Haince kurulmuş organize bir pusu” tepkisini gösterdi.

CHP’li Yazgan, eski MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’a yönelik 9 Nisan akşamı gerçekleştirilen saldırıyı kınadı. Yazgan, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti:

“Önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Sayın Zakir Tercan’ın, Ramazan Bayramı’ndan bir gün önce, 9 Nisan akşamı çirkin bir saldırıya uğradığını üzülerek öğrendim. Söz konusu saldırı, haince kurulmuş organize bir pusudur. Gece karanlığında gerçekleştirilen bu saldırı, sadece Sayın Tercan’ı değil, Edirne’de siyaset yapan, yapmak isteyen herkesi hedef almaktadır. Siyasetin, saldırılarla yönlendirilmesine izin vermeyeceğiz. Her zaman olduğu gibi siyaseti, Edirnemizin ve Edirnelilerin üstün yararı için yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın huzurunu hedef alan saldırıyı kınıyor, Sayın Tercan’a bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu saldırının faillerinin meçhul kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağız. Edirnemizin milletvekili olarak konunun takipçisi olacağım.”