Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’NİN ADAYI CİRAVOĞLU RESMİ OLARAK AÇIKLANDI

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen CHP

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen CHP Belediye Başkan Adayı Ön seçiminde üyelerin büyük desteği ile seçilen Ecz. Şükrü Ciravoğlu, CHP’nin Edirne Belediye Başkan Adayı olarak resmen açıklandı.
01 Şubat Perşembe gecesi CHP Edirne İl Başkanlığı toplantısında İl Başkanı Samet Kahraman, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Aday Adayı Şükrü Ciravoğlu bir araya gelerek bir görüşme yapmış, Bu görüşmenin neticesinde Belediye Başkanı Recep Gürkan, Şükrü Ciravoğlu’nu destekleme kararı aldıklarını kamuoyuna duyurmuşlar ve bu görüşmenin sonucunda Recep Gürkan ve ekibinin yaklaşık 1000’den (binden) fazla CHP üyesinin Şükrü Ciravoğlu’na destek vererek kazanmasında önemli rol aldığı görülmüştü.
Edirne CHP Merkez İlçe yönetimine kayıtlı 3.985 seçmenin bulunduğu Ön seçimde 2684 üye sandık başına giderek oyunu kullandı. Yapılan oy sayımı neticesinde üyelerden 1591 oy alan Şükrü Ciravoğlu CHP Edirne Belediye Başkan Adayı seçilmişti.
31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçiminde CHP’nin Edirne Belediye Başkan Adayı Ecz. Şükrü Ciravoğlu olarak açıklandı.

CİRAVOĞLU’NUN ADAYLIĞI BÜYÜK SEVİNÇ YARATTI.

CHP Parti Meclisi tarafından da adaylığı onaylanan Ecz.Şükrü Ciravoğlu’nun 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçim’de Edirne’yi CHP’nin Belediye Başkan Adayı olarak temsil edecek olması başta parti üyeleri olmak üzere vatandaşlar arasında büyük sevinç yarattı. Edirne’nin Şükrü ağbisi olarak sevilen ve kamuoyunda büyük destek gören Ecz. Şükrü Ciravoğlu’nun, 20 yıldan bu yana kesintisiz olarak Edirne’de dalgalanan CHP bayrağını, 31 Mart seçimlerinde de büyük zaferle taçlandırarak dalgalandırmaya devam edeceğini ifade eden Edirneliler, “Şükrü ağbimize bu yolda her türlü desteği vermeye hazırız. Kıymetli ağbimizle Edirne’mizde tarih yazmaya hazırız.” Dediler.
Milletvekili Ediz Ün’den Tebrik mesajı;
CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün de sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; “Edirne nin abisi Şükrü CİRAVOĞLU PM onayından geçip Resmi Olarak CHP nin Edirne Belediye Başkan Adayı olmuştur. Ɓaşkanımı kutluyor, geçirmiş olduğu küçük bir rahatsızlığı nedeniyle kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Yarın itibariyle sahalara iniyoruz. CHP Varsa Herkes İçin Var… dedi.