Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CİRAVOĞLU ; ÖN SEÇİM ADAY BELİRLEME DEĞİL, SEÇİMİ KAZANIP KAZANAMAMA SEÇENEĞİ OLACAK.”

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ŞÜKRÜ CİRAVOĞLU ; “ÖN SEÇİMDE YAPILACAK OLAN ADAY BELİRLEME DEĞİL, SEÇİMİ KAZANIP KAZANAMAMA SEÇENEĞİ OLACAKTIR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nin Edirne Belediye Başkanlığı için ön seçim kararı’nın ardından yapılacak seçimin iddialı adayı Ecz Şükrü Ciravoğlu ziyaretlerine devam ediyor.

Bugün, Fatih ve 1.Murat Mahallesinde Partililer ve vatandaşlar ile bir araya gelen Ciravoğlu, özellikle partililere seslenerek 4 Şubat Pazar günü yapılacak olan ön seçim’in önemine vurgu yaptı.
Aday adayı Ciravoğlu, 35 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partisi adayı Edirne’de ön seçimle belirlenecek ve 8 aday adayı ile 4 Şubat Pazar günü bir önseçime gireceğiz dedi.

Ciravoğlu, “ekip arkadaşlarımızla birlikte burda bizim önemsediğimiz ön seçimden ziyade Cumhuriyet Halk Partisi’ni birlik, bütünlük halinde tek yumruk olarak yerel seçimlere taşımaktır.” ifadelerine yer verdi.

Gerçekleşecek olan ön seçimin ardından 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin de Edirne’de daha da önemli bir hale geldiğine vurgu yapan Ciravoğlu sözlerine şu şekilde devam etti.


” Partimizin son yıllarda geldiği noktada seçim risk taşımaktadır, bu risk’ten çıkabilmek için yapılacak olan aday ön seçimi son derece önem arz etmektedir, daha doğrusu burada yapılacak olan aday belirleme değil, seçimi kazanıp kazanamama seçeneği olacaktır, burada belirlenecek olan hangi adayla biz bu seçimi kazanabiliriz bu çok önemli hale gelmiştir ve bu konuda üyelerimizin duyarlı olmasını, bizlere destek vermesini bekliyoruz” dedi.

Ciravoğlu, bundan sonraki aşamada da el birliği ile Edirne’yi layık olduğu şekilde temsil ederek kentimizi sosyal ve kültürel yapısına uygun bir anlayışla bilim, etik ve hukuk kuralları içersinde görevi devam ettirmeye ve bu bayrağı Edirne’de dalganlandırmaya devam edeceğiz diyerek destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyor hepinize saygılar sunuyorum dedi.