Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CİRAVOĞLU’NA DALGA DALGA DESTEK GELİYOR

Bu Pazar gerçekleşecek olan

Bu Pazar gerçekleşecek olan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ön seçimine saatler kala büyük buluşma  Edirne Gündemine bomba gibi düştü. Edirne’nin geleceği için doğru noktada birleşen ve güç birliği yapan CHP’liler büyük ve güçlü bir bir aile tablosu sergiyelerek dosta güven, rakip partilere korku vermeye başladı.

“Diş Hekimi  Ayhan Murat Dursunoğlu’dan Ciravoğlu’na Tam Destek”

Edirne’nin ağbisi Şükrü Ciravoğlu’na  çığ gibi destek yağıyor.  EDİRNE Belediye başkanı Recep Gürkan’ın desteğinin ardından, CHP Belediye Başkan Aday Adayı olan Edirne’nin sevilen ismi güçlü Adaylardan, Diş Hekimi  Ayhan Murat Dursunoğlu da Şükrü Ciravoğlu’na destek vereceğini açıkladı.

Özellikle Son 24 saatte  Ciravoğlu’na artan destek Edirnelileri heyecanlandırdı. 20 yıldan bu yana kesintisiz olarak Edirne’de dalgalanan CHP bayrağının yeniden dalgalanması için Edirne’nin ağbisi Şükrü Ciravoğlu ile Yerel seçime girmek için gün sayan parti üyeleri ve Edirnelilerin gözü ve kulağı  Bu Pazar gerçekleşecek olan CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ön seçiminde…

Bülent Bacıoğlu’ndan Ciravoğlu’na Tam Destek

“HER ŞEY BİTER EDİRNE BİTME”

“Herşey Biter Edirne Bitmez”  sloganıyla sosyal medya hesabından paylaşım yapan  CHP Belediye Başkan A.Adayı   Bülent Bacıoğlu, Şükrü Ciravoğlu ile birlikte fotoğraf paylaşarak, Ciravoğluna desteğini açıklayan önemli isimler arasında yerini aldı.   

ÖNEMLİ BİR ADAYIN DAHA CİRQAVOĞLU’NA DESTEK VERECEĞİ AÇIKLANDI

Haber merkezimize gelen bilgilere göre Ön seçimin önemli ve güçlü Aday Adaylarından birisi olan ismin daha Ciravoğlu’na destek vereceği  büyük heyecan yaratırken siyasi gündeme  pimi çekilmiş bomba gibi düştü.  Konuyla ilgili açıklamanın ilerleyen saatlerde kamuoyuna yapılması bekleniyor.