Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur İttifakı Meclis üyeleri mazbatalarını aldı.

31 Mart’ta gerçekleşen Mahalli

31 Mart’ta gerçekleşen Mahalli İdareler seçimleri sonrasında Edirne Merkez ilçesinde görev yapacak Cumhur İttifakı meclis üyeleri ile AK Parti Edirne İl Genel Meclis üyeleri mazbatalarını aldı.

Cumhur İttifakı’ndan Edirne Belediye Meclis Üyeliğine seçilen; Osman Recai Koçaşlı, Oya Akgül, Lütfü Erkan Esenkal, Mahmut İzzet Doruk, İsmail Uzun, Yusuf Tekden, Ezgi Yetkiner, Necamettin Attay, Sibel Yıldırım, Hasan Aygün ve Celal Demir ile AK Parti’den Edirne İl Genel Meclis Üyeliğine seçilen Mustafa Çınarkök ve Nergis İnce Merkez İlçe Seçim Hakim Muhammed Korkmaz mazbatalarını aldı.

Edirne Adliyesi Seçim Kurulu’ndaki mazbata törenine Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyelerinin yanı sıra AK Parti Edirne İl Başkanı Vekili Aydoğan Akıncı, İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Gündoğdu ve partililer katıldı.

AK Parti İl Başkan Vekili Aydoğan Akıncı, Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclis Üyeleri’nin mazbatalarını almalarının ardından açıklamalarda bulunarak, “31 Mart yerel seçimlerinin Edirne’mize ve kıymetli Edirne halkımıza hayırlı olsun. Bugün burada, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçilen yeni Belediye Meclis üyelerimiz ve İl Genel Meclis üyelerimizin mazbatalarını almaları için bir araya geldik. Yerel seçimlerin sonuçlarına göre belirlenen yeni meclis üyelerimiz, Edirne’mize, köylerimize ve kıymetli halkımıza hizmet etmek için göreve hazırlar. Bizler de, AK Parti olarak, mazbatalarını alan Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla şehrimizin gelişimi ve refahı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Seçilen tüm Belediye Meclis ve il genel meclis üyesi arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.