Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DERBİNİN FAVORİSİ FİLİZ GENCAN RÜZGARI ESİYOR…

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimde Edirne’deki adaylar arasında adeta derbi karşılaşması denebilecek maça ve skora kısa sürede damgasını vurdu.

Eski Aday Şükrü Ciravoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekilmesi üzerine, ilk olarak tedavi gördüğü hastanede Ciravoğlu’nu ziyaret eden Gencan vakit kaybetmeden seçim sahasına hızlı bir giriş yaptı..

Gencan’ın  hızlı seçim çalışması rakiplerinin de dikkatini çekti.   Edirne’de  seçimin ve seçmenin gözdesi olan Av. Filiz Gencan AKIN  25 Kasım stadında  gerçekleşen Edirnespor – İnegöl Kafkasspor karşılaşmasını izledi.

“FİLİZ GENCAN’A  TARFTARLARDAN BÜYÜK DESTEK”

Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve partililerle birlikte 25 Kasım stadına giden Gencan’a taraftarların da ilgisi büyük oldu… CHP Adayı Gencan’ı meşalelerle karşılayan taraftarlar Zaman zaman CHP ADAYI Av. Filiz Gencan Akın’a tezahürat yaparak; “Edirne’den CHP bayrağını asla indirmeyeceğiz. Filiz ablamızla Edirne’de CHP bayrağı yeniden dalgalanacak.” Sloganları attı.

GENCAN’A EDİRNESPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ

Karşılaşmayı şeref tribününde izleyen CHP Adayı Gencan’a  Edirnespor Kulüp Başkanı Onur Yaren AYAYDIN, Edirnesporun formasını hediye ederek, seçim sürecinde başarılar diledi.

KİMSE ENDİŞELENMESİN “KALEYİ ASLA TESLİM ETMEYECEĞİZ.”

Gazetemize açıklama yapan Av. Filiz Gencan Akın; “Seçim çalışmalarına başladık. Gördüğünüz gibi bu maç 90 dakika. Sahaya çıktık. Kıymetli ağbim Şükrü Ciravoğlu’nun dediği gibi “MAÇ OYNANMADAN KAZANILMAZ” Ben bu maçı değerli halkımızın desteği ve partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımızla kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Edirne’de 20 yıldan bu yana kesintisiz olarak dalgalanan CHP bayrağını bugünlere kadar gönderde tutan değerli başkanım Recep Gürkan’dan sonra da aynı kararlılıkla gönderde tutmaya devam edeceğiz. Kısa sürede halkımızdan büyük destek gördük. Kimse Merak etmesin. Kaleyi asla teslim etmeyeceğiz.” Dedi.