Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNE BELEDİYESİNDEN ÜCRETSİZPSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ

Edirne Belediyesi tarafından ücretsiz

Edirne Belediyesi tarafından ücretsiz hizmete sunulan Psikolojik Danışmanlık Hizmetine talep gün geçtikçe artıyor. Edirne Belediyesi, Psikolojik Danışma Hizmetiyle vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor. Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Uzman Psikolog Bahar Yıldız tarafından verilen Psikolojik Danışma Hizmetinden, 2023 yılının ilk 6 ayında 203 vatandaş yararlandı.

Edirne Belediyesi Psikolojik Danışma hizmetiyle Çocuk Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Aile Terapi ve Grup Terapisine gibi birçok alandan vatandaşlar ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Psikolojik Destek Hizmetine olan ilginin her geçen gün daha da arttığını belirten Uzman Psikolog Bahar Yıldız, “Bireyler günümüzde karşı karşıya kaldığı birçok problem için psikolojik danışmanlık hizmeti almak istemektedir. Gün içerisinde yaşanılan sorunlar, insanlarla iletişim kuramama gibi birçok sorun bireylerin psikolojik hizmet alma isteğini çoğaltmaktadır. Özellikle son günlerde yaşanan ekonomik zorluklar, hayat şartlarının her geçen gün zorlaşması gibi nedenlerle psikolojik danışmanlık hizmetlerine olan talebin daha artmasına neden oldu. Bizler de vatandaşlarımızın yanında oluyor, yaşadıkları sorunları birlikte çözüme kavuşturuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Edirne Belediyesi Psikolojik Danışma Hizmetinin ücretsiz bir şekilde vatandaşların hizmetine sunulduğunu belirten Bahar Yıldız, “Psikolojik destek konusunda çocuk, ergen, yetişkin her vatandaşımıza hizmet veriyoruz. Çocuklarımıza masal ya da oyun terapisi ile yardımcı oluyor, sorunların kaynağına hep birlikte iniyoruz. Psikolojik Danışmanlık seanslarımız hafta içi her gün 08:30 – 17:30 saatleri arasında gerçekleştiriyoruz. Edirne Belediyesi’nin ücretsiz olarak sunduğu bu Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için isteyenler 0 (284) 213 41 02 numaralı hattan başvuruda bulunabilirler” dedi.