Hoşgeldiniz  

EDİRNE TİCARET ve SANAYİ ODASI, TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ OTOMOBİLİ TOGG’U TESLİM ALDI

admin | 10 Ekim 2023 | Teknoloji, Tüm Manşetler, Ulaşım A- A+

EDİRNE TİCARET ve SANAYİ ODASI, TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ OTOMOBİLİ TOGG’U TESLİM ALDI

ETSO, TOGG’u bünyesine katmasını kutluyor. Geçtiğimiz günlerde TOGG’un Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na hizmet edeceğini duyuran ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak, Yerli ve Milli aracımızın Oda bünyesine katıldığını bildirdi.


TOBB’un 79. Genel Kurulu’nda 81İlden 365 Oda ve Borsa için bir kura çekimi gerçekleştirildiğini hatırlatan Başkan Irmak,” Kura çekimi sonrası Milli ve Yerli otomobilimiz TOGG’u bünyemize katmak için uzun zamandır bekliyorduk. Ülkemizin gururu olan otomobilimizi Edirne’nin sokaklarında görmek için can atıyorduk. Odamız hizmet aracı olarak kullanılacak otomobilimiz, Odamıza ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

“TOGG’un yeni hayallerin gerçekleştirilmesi ve yerli teknolojinin gelişimine kapı aralayacak yenilikçi projelere ilham olmasını temenni ediyor, böylesi bir hayalin gerçekleşmesine öncülük eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, yatırımcı kuruluşlarımıza ve TOGG çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.