Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNE UYANACAK MEMLEKETİN ADAYI KAZANACAK..

MEMLEKETİN GÖZ KAMAŞTIRAN BAYAN

MEMLEKETİN GÖZ KAMAŞTIRAN BAYAN ADAYI “ÇİĞDEM BORA”

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine  Kurucusu ve Genel Başkanı Olan Muharrem İnce önderliğinde Türkiye Genelinde 81 ilde kendi adayları ile hazırlanan  Memleket Partisi’nin Edirne Belediye Başkan Adayı Çiğdem Bora ve İl Başkanı Süheyl Tunçyürek Edirne Ajans Medya grubunu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

“AVRUPA İLE TÜRKİYE ARASINDA KÖPRÜOLACAK DEV PROJELERİMİZ VAR”

17 Şubat 2024 Cumartesi Günü RYS Hotel’de  saat: 14.00’te gerçekleşecek olan Aday  ve Dev Proje toplantısında projelerini açıklayacağını ifade eden  Memleket Partisi’nin Edirne Belediye Başkan Adayı Edirneli Çiğdem Bora, “Bilgi ve donanımımı bu güzel şehrimiz Edirne’ye kazandırmak istiyorum. 7 ay önce altyapısını bitirdiğim dev adım projelerim var.  Bu projelerimin içinde Avrupa ile Türkiye bağlantısı olan dev projelerimiz mevcut. Bunları da Avrupa’da tanınmış bir insan olarak söylüyorum.  17 Şubat Cumartesi günü saat: 14.00’te RYS Hotel’de gerçekleştireceğimiz Aday ve Dev Proje toplantımıza tüm Edirne halkımızı davet ediyoruz. İsterim ki halkımız benim Edirne için neler yapacağımı yakından görsün ve daha iyi anlasın.” Dedi.

Avrupa görmüş birisi olarak Türkiye ve Edirne’de çok fazla eksiklerin olduğunu ifade eden Başkan ADAYI Bora; “Benim gençliğim, çocukluğum kısacası hayatım Edirne’de geçti. Bir Edirne evladı olarak  Avrupa’daki deneyim ve referansları buraya getirmek istiyorum. Edirne’yi kalkındırmak anlamında Avrupa’daki bir çok şehir  ile Edirne’nin kardeş şehir olmasını sağlayacağım.”dedi.

“İŞSİZLİK SORUNU BENİM CANIMI ÇOK ACITIYOR”

İşsizlik sorununu çözmek için projelerinin hazır olduğunu ve ilk olarak bu noktadan göreve başlayacağını ifade eden Bora; “Allah izin verirse seçildiğim taktirde Edirne’de iş sahalarını arttırıp işsizliği sonlandırmayı planlıyoruz. İlk önce insanlarımızı mutlu etmek istiyorum. Sonrasında da sırasıyla diğer adımlarımız hayata geçecek. Edirne’de sokaklar ve caddeler zaten tam bir facia.. Bir bisiklet yolu yada bir engelli yolu göremezsiniz. Sanayi sitesini gördüm. Tam bir facia. Bütün bunlara projelerimizle son vereceğiz.”dedi.