Hoşgeldiniz  

EDİRNE VALİSİ YUNUS SEZER’İN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

admin | 18 Ekim 2023 | Tüm Manşetler, Yaşam A- A+

EDİRNE VALİSİ YUNUS SEZER’İN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Edirne Valisi Yunus Sezer Muhtarlar günü nedeniyle yayınladığı mesajda; “Muhtarlarımız, tarihimiz boyunca köylerimizin ve mahallelerimizin en önemli temsilcileri olarak, vatandaşlarımızın dertlerine, tasalarına, sevinçlerine ve mutluluklarına şahit olan, beklentilerini ve ihtiyaçlarını devletimize iletmesi ile devlet ve vatandaşlar arasında köprü vazifesi gören demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır.

Devletimizin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan muhtarlarımız gerek vatandaşlarımızı gerekse devletimizi temsil gibi önemli bir sorumluluğu yerine getirmektedir. Altyapı çalışmalarından nüfus hizmetlerine, asayiş çalışmalarından eğitim hizmetlerine kadar hizmet yolunda vatandaşlara muhtarlarımızın üstlendikleri bu misyon önemini ilk günkü gibi korumaktadır. Mevcut her türlü sorunun çözümünde ve taleplerin karşılanmasında ter akıtan, vatandaşın derdiyle dertlenen, her türlü şer odaklarına karşı daima devletinin yanında yer alan muhtarlarımız yaptıkları bu fedakâr çalışmalarla her türlü takdiri hak etmektedir.

Köylerinde ve mahallelerinde yaşanan her türlü sorunun çözüme kavuşması için canla başla mücadele eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm muhtarlarımızın “19 Ekim Muhtarlar Günü” nü yürekten kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.