Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNE VALİSİ YUNUS SEZER’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Edirne Valisi Yunus Sezer

Edirne Valisi Yunus Sezer Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda; “Paylaşma ve dayanışmanın en güzel şekilde yaşandığı, milletimizin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlenerek gönül birliği oluşturduğu, sevgi, kardeşlik ve vuslat günleri olan bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Değerli Edirneliler;

Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bayram günlerinde, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi ziyaret etmek, dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

Sizlerin huzurlu ve güven içerisinde bir bayram geçirmenizi sağlamak amacıyla bayram süresince güvenlik güçlerimiz ve sağlık personelimiz tüm yurtta olduğu gibi Edirne’de de gerekli tedbirlerini alarak görevleri başında olacaktır. Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımız, emniyet kemeri kullanımı başta olmak üzere trafik kurallarına titizlikle riayet ederek bayramı hüzne çevirmemelidir.

Bu mübarek bayram günü ile aynı güne denk gelen, ailesinin mutluluğu, huzuru, güvenliği ve onurlu bir yaşam sürmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımızın da Babalar Gününü yürekten kutluyorum.

Bu vesileyle, başta aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bütün İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.