Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNE’DE CHP RÜZGARI ESİYOR…

 CHP Edirne Belediye Başkan

 CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın, beraberine  Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ve parti yöneticileri ile birlikte Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti.

Adaylığı açıklandığı andan itibaren  seçim çalışmalarına hızlı başlayan CHP Adayı Av. Filiz Gencan Akın’a Edirnelilerden büyük destek gelmeye devam ediyor.

Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret eden Gencan Akın ve berberindekileri Şirket Müdürümüz Necmi Engin ve Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Nilay Engin karşıladı.

“BU SEÇİMİ REKOR BİR OYLA ALACAĞIZ”

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Gencan Akın; “Saha çalışmalarımız ve seçim çalışmalarımızı başlattık. Ekibimizle birlikte güçlü bir şekilde sahalardayız. Heyecanlı ve umutlu bir şekilde sahadayız. Biz vatandaşların gözünde de o heyecanı görüyoruz. Hep beraber güzel bir yolculuğa çıktık. Bu yolculukta yanımızda olan herkese çok teşekkürler. Örgütümüz, partililerimiz, ekibimiz hep beraberiz. Bu süreçte de çok başarılı olacağımızın ve rekor oyla bu seçimi alacağımıza cani gönülden inanıyoruz.    Saha da, sokak ta bize bunu gösteriyor. Değerli basınımızla beraber, hep beraberiz, beraber olmaya da devam edeceğiz. Hiç kimde endişelenmesin hep beraber  bu yolculuğu güzel bir şekilde tamamlayıp, başarılı bir şekilde neticelendireceğiz.” Dedi.

“KAHVE ZİYARETİ DİYE ÇIKIYORUZ  BİR ANDA  MİTİNG HAVASINA DÖNÜŞÜYOR”

Edirnelilerin partisine ve kendisine olan büyük ilgiye de dikkat çeken CHP Adayı Av. Filiz Gencan Akın, “Halkımızın bize ve partimize çok büyük bir ilgisi var. Saha olduğumuz ve çalışmaları başlattığımız andan itibaren bu  coşkuyu siz değerli basın mensupları ile birlikte de gördük ve yaşadık. Muazzam bir ilgiyle karşı karşıyayız. Kahve ziyareti diye çıkıyoruz. Bir anda miting havasına dönüşüyor.  O yüzden biz de bundan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte Herkese ulaşacağız ve herkesle birlikte olacağız. Herkese temaslarımız devam edecek. Yorulmak nedir bilmiyoruz. 7/24 sahalardayız” dedi.