Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Edirne’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını gönderden indirtmeyeceğiz.”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nin Edirne Belediye Başkanlığı için ön seçim kararı’nın ardından yapılacak seçimin iddialı adayı Ecz Şükrü Ciravoğlu ile Edirne Belediye Başkanı Recep GÜRKAN CHP, İl Binasında bir araya gelerek, “Edirne’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını gönderden indirtmeyeceğiz.” mesajı verdi.
Edirne Belediye Başkan Recep Gürkan ve CHP’nin Ağbisi olarak nitelendirilen Güçlü aday Şükrü Ciravoğlu akşam saatlerinde CHP parti binasında bir araya gelerek, günlerdir endişeli bekleyiş içinde olan Edirnelilerin yüreğine adeta su serpti.

20 yıldır Edirne’de dalgalanan CHP Bayrağının aynı kararlılıkla dalgalanması için Edirne’de Belediye Bakanlığı görevini yürütecek adayın, 7’den 70’e herkesin ağbisi olan Şükrü Ciravoğlu’nun olduğu noktasında birleşen parti teşkilatı ve Başkan Gürkan; “Edirne’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını gönderden indirtmeyeceğiz.” mesajı verdi.

Bu buluşmanın başta diğer partilerin rakip adayları tarafından yakından takip edildiği dikkatlerden kaçmadı.

Bu pazar gerçekleşecek olan Ön seçimde CHP’de mutlu sonun yaşanacağını ifade eden partililer, CHP’nin Kalesi olan Edirne’de tarihi bir zafere imza atmak için hazırız mesajı verdi.

Edirne’de 2 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Gürkan görev yaptığı sürede tarihi hizmetlere imza atarak, CHP’nin bayrağının Edirne’de 20 yıldır kesintisiz olarak dalgalanmasına imza atan isim oldu. Geçtiğimiz hafta CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Özgür Özel ile görüşen Gürkan, adaylıktan çekildiğini ifade ederek, Edirne’de Ön seçim yapılmasını istemişti. Gürkan’ın talebini haklı bir karar olarak değerlendiren Özel, Edirne’de Ön seçim kararı aldı. Böylece, bu pazar gerçekleşecek olan ÖN SEÇİM’e Gürkan’ın katılmayacağı da kesinlik kazandı.