Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNE’DE KADİR ÇAKAY RÜZGARI ESİYOR

AK Parti Belediye Başkan

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay Edirne’nin 24 mahallesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Edirne’lilerin 7’den 70’e her kesimden tam desteğini alan Çakay önceki gün Sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinleyip, hayırlı işler temennisinde bulundu. Sanayi sitesi esnafından tam destek gören Çakay’a esnafın gösterdiği ilgi dikkat çekti. Çakay’ın doğru aday ve seçimi kazanacak aday profiline sahip olduğunu ifade eden esnaf, “Edirne için artık hizmet zamanı geldi. AK Belediyeciliğin zamanı gelmiştir. Kadir Çakay’la Edirne’de yeni bir başlangıcın yaşanacağına inancımız tamdır” dediler.

ÇAKAY’A PAZARYERİ ESNAFINDAN SICAK İLGİ

Pazaryerini de ziyaret eden Çakay, pazaryeri esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. Pazaryerinde vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılaşan Çakay’a vatandaşlar “Sizi Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Desteğimiz ve dualarımız sizinle.” Dedi.

“Edirne’de Kadir Çakay Rüzgarı esiyor”

Mahalle ziyaretlerine aralıksız olarak devam eden Çakay hafta boyunca Edirne’nin 24 mahallesinde faaliyet gösteren kahvehaneleri ziyaret etti. Vatandaşların tek tek elini sıkıp, hal ve hatırını soran Çakay burada yaptığı konuşmada; Türkiye’nin yeni yüzyılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde Serhat şehri Edirne’mizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bizim Edirne için hayallerimiz var, Bilgimiz ve tecrübemiz var. Bu davaya gönlümüzü ve yüreğimizi koyduk.” Dedi.


Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, Edirne Kahveciler ve Gazinocular Odası Başkanı Hakan Günay, Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği Edirne Şube Başkanı Aytaç Feda ve Edirne’nin başarılı iş insanı Şenol Seyyar’ı ziyaret etti.


Kirişhaneli olan kadir Çakay’ın Yerli ve milli aday olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Edirne’de siyasi parti gözetmeksizin, taraflı tarafsız, tüm toplumun, meslek gruplarının, emeklinin, öğretmenin, çiftçinin, işçinin, gencin yaşlının her kesimde Kadir Cakay’ın AK Parti’den Edirne Belediye Başkanı Adayı olması durumunda Belediye Başkanlığını kazanabileceği düşüncesindeyiz.” Dedi.


Çakay, bugüne kadar ticaret hayatında yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak görülüyor. Aynısıdır işin kişinin lafa bakılmaz cümlesini Kadir Cakay için kullanabiliriz.” diyen vatandaşlar: “İktidar partisi gücü Kadir Cakay’ın tecrübesi, başarısı ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu sivil toplum örgütlerindeki ve kendi işindeki başarısı yanında Yurt dışında üç ülkede NATO kapsamında yüzlerce çalışanı olması, ufkunun ne kadar geniş ve ne kadar başarılı bir kişiliğe sahip olduğunu açıkça göstermektedir.


AK Parti Edirne Belediye Başkanı Aday Adayları arasında, Selanik Göçmeni Aileden Kirişhaneli Kadir Çakay, kamuoyundan büyük destek almaya başladı. Yerli ve Milli aday olarak öne çıkan Çakay için kamuoyunda, “ Doğru aday” yorumları yapılmaya başlandı. Uzun yıllar Edirne Genç İşadamları Derneği ve Kızılay Şube Başkanlıkları yanında birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev alan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, süreçte birçok kesimden olumlu tepkiler aldı.


Ülkeyi 4 yıl daha AK Parti iktidarının yöneteceğini hatırlatan Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Edirne’nin değişim zamanı geldi. Edirne’mize hizmet etmek için, yaşam kalitesini yükseltmek için, şeffaf, temiz, güzel bir kent yaratmak, sorunlarını kararlılıkla çözebilecek bir yönetim anlayışı için yola çıktım.”dedi.