Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİRNELİLER  ŞÜKRÜ CİRAVOĞLU’NU BAĞRINA BASTI

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Ön Seçimini üyelerin tam desteği ile kazanan Ecz. Şükrü Ciravoğlu’nu Edirneliler bağrına bastı. Edirne’nin Şükrü ağbisi olarak 7’den 70’e  herkesin gönlünde taht kuran Ciravoğlu’nun ön seçimden aday olarak çıkması Edirnelilerde büyük bir seviç yarattı.

Türkiye’nin Avrupa’ya bakan yüzü Edirne’de 20 yıldan bu yana  Edirne’de kesintisiz olarak dalgalanan CHP bayrağının Şükrü Ciravoğlu önderliğinde yeniden dalgalanacağını ifade eden Edirneliler, “Edirne’nin ağbisi olan Şükrü Ağbimizle 31 Mart tarihinde Edirne’de yeni bir zafere imza atacağız. Edirnemizde CHP’nin 6 oklu bayrağı yine dalgalanmaya devam edecek.” Dediler.

  Edirne’de diğer siyasi partilerin adaylarını yenebilecek güce sahip bir isimin ön seçimden de büyük bir zaferle çıkmasını sevinçle karşılayan Edirneliler 31 Mart tarihinde sandıkları patlatarak  CHP’nin en büyük destanını Şükrü Ciravoğlu ile yazmaya hazırlanıyor.

Üstün siyasi tecrübeye sahip yol arkadaşları ve parti örgütü ile seçmenin karşısına çıkmaya hazırlanan Ciravoğlu,  “Yolumuz Zafer Yoludur” diyerek seçim maratonunda ilk ateşi yakan isim oldu.

Ciravoğlu’na Kutlama Mesajı yağdı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel başta olmak  üzere Parti Meclisi Üyeleri ve Genel Başkan Yardımcılarının Ciravoğlu’nu telefonla arayarak  tebrik etti.  Ön seçimde elde edilen başarıdan dolayı da Ciravoğlu’nu tebrik eden Genelbaşkan Özel’e Ciravoğlu’ “Edirne’den tarihi bir zafer elde edeceğiz” sözü verdi.