Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDİZ ÜN; “ROZETİNİ ÇIKARIP BAŞKA PARTİLERE GİDENLERİ DE GÖRDÜK…”

CHP Edirne Milletvekili Ediz

CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün yaptığı açıklamada 2 dönemden bu yana Edirne’ye başarılı bir şekilde hizmet sunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, arkasında 1 döneme birkaç eser ve hizmet bırakan diğer başkanlar gibi olmadığını ifade ederek; “Recep Gürkan Başkanımız  görev yaptığı her yıla neredeyse  sayısız eserler bırakmıştır. “dedi.

Ün konuşmasında; “Bir Belediye başkanı her bir dönemine 1 eser, bir proje bırakır. Ama başkanımız neredeyse her yıl Edirne’ye birden fazla eser yaratmış. Bende buradan hepinizin huzurunda Sayın Başkanımıza bugüne kadar göstermiş olduğu performansına ve bırakmış olduğu bunca eser için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

“ADAY GÖSTERİLMEDİĞİ İÇİN ROZETİNİ ÇIKARIP PARTİSİNDEN GİDENLERİ DE GÖRDÜK”

   Bildiğiniz gibi.. hepimiz izliyoruz.. 81 ilde adaylaşamamış ve adayını açıklayamamış bundan dolayı da içine sindiremeyip istifa eden birçok kişi var.   Bunun geçmişte örneklerini Edirne’de de yaşadık. Aday olmadığı için istifa edip göğsünden taşıdığı partinin rozetini çıkartarak başka partilere gidenleri de gördük. Bunu Edirne’de günümüzde de bu sahneleri izliyoruz…  Başkanımızın az önceki konuşması beni çok duygulandırdı. 31 Mart akşamına kadar var gücüyle bizlerin ve CHP’nin hep yanında olacağını söyledi.

“31 MART TARİHİNE KADAR GECE GÜNDÜZ DEMEDEN  HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

Uzun yıllar CHP üyesi olduğunu ifade eden Ün “Bende 1994 yılından bu yana CHP üyesiyim. Şu anda huzurlarınızda Milletvekili olarak bulunuyorum. Bende 31 Mart akşamına kadar üzerime ne vazife düşüyorsa her an, her dakika, her saniye Başkan adayımızın yani başkanımızın yanında olacağım. O Şanlı bayrağın dalgalanmasına devam edilmesi adına ne gerekiyorsa kanımın son damlasına çalışacağımı  ifade etmek istiyorum.” Dedi.