Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EFSANE BAŞKAN KEŞAN İÇİN YENİDEN ADAY

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçiminde Keşan’da CHP’nin  Belediye Başkan Adayı Efsane isim önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Özcan oldu. Keşan’da gerçekleşen ön seçimde   818 oy alan Mehmet Özcan CHP’nin Keşan Belediye Başkan Adayı seçilirken diğer adaylardan Şenol Yalı 522 oy,  Mustafa Bezbaş 294 oy, Ender Maden 27 oy, Orhan Çakır 21 oy aldı.

KEŞAN’DA TARİH YAZAN EFSANE BAŞKAN YENİDEN ADAY…!

15 yıl boyunca hem Keşan’a ve partisine hizmet etmiş, partisinin bayrağını Keşan’da dalgalandırmış Keşanlıların ağbisi Mehmet Özcan’ın üyelerin tam desteğiyle aday seçilmesi ilçede büyük sevinç ve coşkuyla karşılandı.

Başta Keşan olmak üzere bölgenin gündemine bomba gibi düşen Mehmet Özcan’ın galibiyeti, diğer siyasi parti rakiplerinde de endişe yarattı.

Ön seçim işleminin sona ermesinin ardından salonda diğer aday adayları ile birlikte el ele tutuşarak gövde gösterisi yapan Mehmet Özcan ve Parti örgütü  “KEŞAN’I GERİ ALMA ZAMANI” mesajı verdi.

Keşan’da 15 yıl boyunca başarılı hizmetleri ile Belediye Başkanlığı görevi yapan  Mehmet Özcan 2019 seçimlerinde ilk kez  partisi tarafından aday gösterilmemiş ve CHP’nin Keşan’da o dönemde aday olarak gösterdiği Şenol Yalı ile kaybettiği bir seçim yılı olmuştu.

2004 yılı seçimlerinde %  48 civarında oy ile belediyeyi alan Özcan, 2009 seçimlerinde tarihi bir rekora imza atarak % 56 oy oranı ile yeniden Keşan Belediye Başkanı seçilmişti. Keşanlıların bağrına bastığı başkan Özcan 2014 seçimlerinde  ise %52 oy oranı ile yeniden Keşan’da CHP Bayrağını dalgalandıran isim olarak tarihe geçmişti.

SİZLERDEN ALACAĞIM GÜÇ İLE BELEDİYEYİ TEKRARDAN GERİ ALACAĞIZ”

Çalışmalarda samimi ve dürüst olunması gerektiğinin de altını çizen Mehmet Özcan, sözlerini şöyle tamamladı;“Çok çalışacağız ve orada vatandaşa kapatılmış kapıları teker teker açacağız. En büyük projemiz de bu dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel başta olmak üzere Parti Genel Başkan Yardımcıları ve kurmaylarının da tebrik ettiği Özcan’ın parti örgütü ile birlikte seçim çalışmalarına vakit kaybetmeden start vereceği açıklandı.