Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FİLİZ GENCAN AKIN: “Tek bir hedefimiz var. O da Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını yeniden Edirne’de dalgalandırmak.”

FİLİZ GENCAN AKIN: “Tek

FİLİZ GENCAN AKIN: “Tek bir hedefimiz var. O da Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını yeniden Edirne’de dalgalandırmak.”

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın Basın Mensuplarıyla bir araya geldiği iftar yemeğinde yaptığı konuşamada; “Gerçekten bu süreçte yorulmak nedir bilmeden hep beraber çalıştık. Ben sağda olduğum her an gerçekten bundan çok büyük bir mutluluk duydum. Elimden geldiğince herkese ulaşmaya, herkese dokunmaya çalıştım ve gerçekten de özellikle son iki haftadan beri çok güzel ivme yakaladık. Aday toplantımızdan sonra da bu her geçen gün artarak devam etti. Biz hep onu söylüyoruz bir mahalle toplantısı ile başlıyoruz bir anda mitingle sonuçlandırıyoruz. O yüzden ben hemşehrilerimin bu yaklaşımlarını ve bize olan desteklerini. bizimle birlikte olmalarından çok büyük mutluluk duyuyorum.

Seçime sayılı günler kala son ana kadar son dakikaya kadar çalışmaya devam edeceğiz, mücadele etmeye devam edeceğiz. Çünkü bizim hepimizin bu büyük ailemizin, her geçen gün büyüyen ailemizin tek bir hedefi var. O da Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını yeniden Edirne’de dalgalandımak. Ve buradan hep onu söylüyorum Edirne’den bütün Türkiye’ye çok güçlü bir ses yükseltmek.

O yüzden ben de inançlıyım seçimle ilgili seçim sonuçları ile ilgili, bizim bu mücadelemiz, hep beraber yürüdüğünüz bu yol çok büyük bir başarıyla sonuçlanacak. O yüzden tekrar sizlere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki benimle berabersiniz ve şunu söylemek istiyorum yeni dönemimizde sizlerle olan ilişkimiz her zaman daha güçlü bir şekilde devam edecek, sizlere karşı da her zaman eşit mesafede olacağımın sözünü veriyorum. Her zaman eleştiriye açık olacağım, her zaman sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim. bu seçim döneminde geçirdiğimiz bu güzel süreci, sizlerle geçirdiğimiz bu güzel süreci yeni dönemde de taşıyacağız. Bundan da emin olmanızı istiyorum.” dedi.