Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FİLİZ GENCAN AKIN’A SEVGİ SELİ

Pazar günü yapılacak yerel

Pazar günü yapılacak yerel seçimde yarışacak olan CHP Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken, gittiği yer yerde yoğun ilgiyle karşılanıyor.Adaylığı kesinleştikten sonra yaklaşık 1 ay önce seçim çalışmalarına başlayan Gencan Akın, kısa süre içerisinde Edirne’de ayak basmadık yer bırakmadı ve ekibiyle birlikte hazırladığı projelerini de düzenlediği toplantı da seçmenlerde paylaştı.

7′ den 70’e her kesime ulaşan, özellikle mahalle ve esnaf gezileri sırasında halkı dinleyerek beklentilerini ajandasına kaydeden Gencan Akın, “Edirne’yi birlikte yönetmeye söz verdik. Bizim için tüm kesimlerden gelen talepleri ciddiye alarak, her konuda hazırladığımız projelerimizide paylaştık. Ülkenin gündemi, Edirne’nin sıkıntısı ekonomik konular. Biz neler yapabilir, onların üzerinde durduk ve projelerimizi halkımızla paylaştık. Bu konuda bizlere de olumlu tepkiler geldi. Son derece memnun olduk” diye konuştu.

SEVGİ SELİ BİTMİYOR

CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adayları ile birlikte çalışmalarını sürdüren CHP Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın, gece gündüz demeden mahalleler ziyaretlerini sürdürdü.Gencan Akın, Kaleçi Dörtyol ve Ayşekadın da mahalle toplantıları yapıp, esnafları ziyaret etti. Bu sırada toplumun her kesimi tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Filiz Gencan Akın, “31 Mart”ta zafer bizim olacak. Bizim yolumuz Cumhuriyet, bizim yolumuz Atatürk ilkeleri. Çağdaş Edirnemize hizmet için çalışacağım. Bu kente olun borcumu hizmet ederek ödemek istiyorum. Bunun içinde hiç bir engelimiz kalmadı. Edirne kazanacak, halkımız kazanacak. Bu kenti hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu,