Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÜRKAN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Edirne Belediye Başkanı Recep

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Atatürk Bulvarı’ndaki İçme Suyu Şebeke İmalatı, eski sanayi bölgesindeki Yağmur Suyu Toplama Hattı ile Şükrüpaşa Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan altyapı çalışmaları kent genelinde tüm hızıyla devam ediyor. Edirne Belediyesi bir tarafından İçme Suyu Şebekesi, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Toplama hatlarını yenilirken, altyapısı tamamlanan yerlerde ise üstyapı çalışmalarını gerçekleştiriyor. Edirne Belediyesi çalışmaların tamamlanması için büyük mesai harcarken, Belediye Başkanı Recep Gürkan da çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, güne Şükrüpaşa Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını ziyaret ederek, başladı. Belediye Başkanı Recep Gürkan, altyapısı tamamlanan Bahriye Üçok Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarının da en kısa zamanda tamamlanacağını söyledi. Ekiplerden bilgi alan Gürkan, vatandaşlarla da sohbet etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ikinci durağı ise Atatürk Bulvarı oldu. İçme Suyu Şebeke İmalatına devam eden ekipler, eski boruları, 500 ve 600 mm çapındaki Düktil borularla değiştirmeye devam ediyor. Trafiği engellememek adına bölüm bölüm gerçekleştirilen çalışmaların kısa sürede tamamlandığı ve kazılan bölgelere daha sonra asfalt atıldığını belirten Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu çalışma Atatürk Bulvarı boyunca devam edecek, düktil borular, eski Carrefour kavşağından Buçuktepe’de bulunan 5 bin metreküplük kapasiteye sahip depoya bağlanacak” dedi.


Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın üçüncü durağı ise eski sanayi bölgesi oldu. Eski sanayi bölgesinde başlatılan Yağmur Suyu Toplama Hattı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Recep Gürkan, sanayi esnafıyla da bir araya geldi. Gürkan, sanayi esnafıyla sohbet ederek, çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.