Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hüseyin Tütüncü: İlk Günkü heyecan ve enerjiyle Başlıyoruz Başlıyoruz Başlıyoruz …

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçiminde CHP, Edirne’deki ilk Belediye Başkan Adaylarını açıkladı. Kırcasalih Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Tütüncü yeniden Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. 1 dönem gibi kısa sürede yaptığı altyapı ve üstyapı ile sayısız hizmetlerde imzası bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Parti Meclisinin onayı ile yeni dönemde de tekrar aday olarak açıklandı.

Yerel seçimlerde belediye başkanlığı aday adaylığı için 15 binin üzerinde başvuru alan Cumhuriyet Halk Partisi , 14 Aralık Perşembe günü Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplandı. Parti Meclisi’nde yapılan açıklama da Hüseyin Tütüncü’nün Kırcasalih Belediye Başkanı adaylığı resmileşti.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü Cumhuriyet Halk Partisinden aday adaydı olmuştu. Geçtiğimiz günlerde parti meclisi toplantısında oy birliği ile yeniden Tütüncü Aday olarak atandı. Adaylığının duyurulmasından sonra açıklama yapan Tütüncü;” İlk Günkü heyecan ve enerjiyle
Başlıyoruz Başlıyoruz Başlıyoruz …
Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi’ nin bugünkü toplantısında oy birliği alınan karar ile 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde CHP ‘ nin Kırcasalih Belediye Başkan Adayı olarak atandım.
2019′ da başladığımız görevde partimizin takdiriyle bir 5 yıla daha talibiz..
5 yıl önce olduğu gibi 2024 Mart ayında da hep birlikte KAZANACAĞIZ KAZANAĞIZ KAZANACAĞIZ
..” dedi.