Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İba, “Sokağın sesine kulak vermeye devam edeceğiz”

AK Parti Edirne İl

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba gerçekleştirdiği taksi durakları ziyaretlerine 10 Temmuz Taksiciler Günü’nünde de devam etti. Dünya Taksiciler Günü kapsamında kentteki taksi duraklarını ziyaret eden İba, şoförlerin talep ve isteklerini dinledi. İba, şoförlerin gününü kutlayarak hayırlı işler diledi.İlk olarak Çiçek Taksi Durağını ziyaret eden İba, şoförlerle sohbet etti.

Edirne’nin yollarından şikayetçi olan şoförlerin beklentilerini dinleyen İba, “Edirne’nin yollarını en iyi şoförler bilir dedik. Dertlerini, sıkıntılarını, beklentilerini, taleplerini tek tek not aldık. Hak ettiğimiz Edirne çok yakında.” İfadelerini kullandı. Ardından Meriç Taksi durağını ziyaret eden İba, burada da şoförlerin problemlerini dinledi ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Edirnelilerin hak ettiği hizmeti alacağını belirten İba, kentteki tüm vatandaşlarla tek tek görüşeceklerini ve onların isteklerini dinleyemeye devam edeceklerini aktardı. Meriç Taksi Durağı ziyareti sonrası Çınaraltı Taksi Durağı’ndaki şoförlerle bir araya gelen İba, kentteki yol sorunu hakkında görüştü. Buradan Huzur Taksi Durağı’na geçen İba, şoförlerin beklenti ve taleplerini dinleyerek, hayırlı işler diledi.Edirne’nin eksikleri ve ihtiyaçlarının belirlenmesi için her bir vatandaşla görüşeceklerini ifade eden İba, sokağın sesine kulak vermeye devam edeceklerini vurguladı.