Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İL BAŞKANI KAHRAMAN MAZBATASINI ALDI

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen CHP 38. Olağan Edirne İl Kongresinde delegelerin tam desteği ile tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeleyen mevcut başkan Samet Kahraman ve İl yönetimi mazbatasını aldı.


Edirne Adliyesi İl Seçim Kurulunda gerçekleşen mazbata törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Milletvekili Ediz Ün, Belediye Meclis Üyesi CHP Grup Sözcüsü Selçuk Çakır, CHP Edirne Gençlik Kolları İl Başkanı Sergen Kuru, İlçe Belediye Başkanları, İl ve ilçe yönetimi ile partililer katıldı. Büyük bir kalabalıkla seçim kuruluna gelen İl Başkanı Kahraman mazbatasını İl Seçim Müdürü Sevil Cellek’ten aldı.


Mazbata töreninin ardından açıklamalarda bulunan Kahraman, Edirne’nin dört bir köşesinde tüm ilçe örgütleriyle birlikte çok güzel çalışmalar yapacaklarını ifade etti. Kahraman, “Hafta sonu seçimimizi yaptık ve bugün mazbatamızı aldık. Bize destek olan tüm üyelerimize, tüm delegelerimize teşekkür ediyoruz. Bizler de hiç durmadan bugün toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yapacağız. Çalışmalarımıza hemen başlayacağız. Edirne’nin dört bir köşesinde tüm ilçe örgütlerimizle birlikte çalışacağız. Yerel seçimler için çok iddialıyız, 9 ilçe 7 beldenin tümünde iddialıyız. Hep beraber güzel bir çalışma yapacağız.” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da yaptığı açıklamada; “CHP İl Başkanlığına seçilen Sevgili kardeşim Samet Kahraman, bugün mazbatasını alarak görevine başladı.
İl Başkanımız Samet Kahraman’ı ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Çocuklarımıza daha güzel daha aydınlık ve daha mutlu yarınlar bırakmak için hep birlikte durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Edirne’miz ve ülkemiz için hayırlı olsun.”dedi.