Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Erbay MHP’de.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen MHP 14. Olağan Edirne Kongresinde delegelerin tam desteği ile MHP Edirne İl Başkanlığı’na seçilen Emre Tokluoğlu ve ekibi çalışmalara hızlı bir girişle başladı.
MHP genel başkanı devlet Bahçeli beyin davetine icabet ederek, Milliyetçi Hareket Partisi’nde katılan Edirne’nin sevilen ismi İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Erbay’a İl kongresinde düzenlenen törenle parti rozeti MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek tarafından takıldı.
Yeni İl Başkanı Emre Tokluoğlu, parti teşkilatı ve ülkücü camia ile birlikte, Yerel seçim sürecinde Edirne’de önemli çalışmalara imza atacağının altını çizdi. Edirne’de MHP rüzgarının daha güçlü eseceğine dikkat çeken İl Başkanı Tokluoğlu; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde milli mücadele ruhuyla siyaset yapan Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim koltuk, makam, mevki derdimiz hiç olmadı; her zaman ‘Önce ülkem ve milletim’ diyoruz. Vatandaşımız bizi de görüyor, Vatandaşlarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimde başta Edirne Merkez olmak üzere tüm ilçe ve beldelerimizde destan yazacağız.” Dedi.