Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Milletvekilleri, Sedefçi’ye destek için sahada

Edirne’de anketlerde AK Parti

Edirne’de anketlerde AK Parti adayını geride bırakarak birinci sırada görünen İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi’ye İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ardından Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ve İstanbul Milletvekili Nimet Özdemir, Edirne Milletvekili Mehmet Akalın da kente gelerek seçim çalışmalarına destek verdi.

İYİ Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Hamdi Sedefçi Alipaşa Çarşısı’ndaki esnafı ziyaret etti. Sedefçi’nin seçim çalışmalarına destek veren İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ve İstanbul Milletvekili Nimet Özdemir ile Edirne Milletvekili Mehmet Akalın esnaf ziyaretine eşlik etti.
Sedefçi ile esnafı gezen milletvekilleri Türkkan ve Özdemir İYİ Parti’nin Edirne’de ipi göğüslemeye çok yakın olduğuna dikkat çekerek, Sedefçi için oy istedi.

İYİ PARTİ’NİN VİZYON BELEDİYECİLİĞİ
Vatandaşları dinleyen Sedefçi, projelerini ve hedeflerini paylaştı, yerel yönetimlerde İYİ Parti’nin vizyonunu anlattılar. Yerel seçimlere sayılı günler kala İYİ Parti’nin yerel yönetim adaylarına verdiği destek ve bütüncül çalışmanın öneminin altını çizen Sedefçi, “Edirne’de İYİ Parti’nin vizyon belediyeciliğini iktidara taşıyacağız. Tüm hemşerilerimin desteğini bekliyorum” dedi.