Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİLİ ADAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINA GÖZ KIRPTI

31 Mart 2024 tarihinde

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimlerde Edirne Belediye Başkan Adaylığı için dikkat çeken isimler gündeme gelmeye başladı. Son ayların en Sıcak havalarına rağmen Edirne’nin her köşesinde siyasi kulislerin, içinde bulunduğumuz haftayı serinleten hamleleri gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen Genel Seçimde İYİ Parti’den 3. Sıra Milletvekili adayı olan Hasan Hakan Şahin’in Edirne Belediye Başkan adaylığına göz kırptığı gelen haberler arasında.. Genel seçimde 1. Sıra adayı gibi çalışan ve kısa sürede bölgenin sevilen ismi olan Hasan Hakan Şahin’in partisinden Belediye Başkan Adayı olmak için çalışmalara başladığı haberi dikkat çekti.

SİYASETTE KARTLAR YENİDEN DAĞITILIYOR”

Edirne Belediye Başkan Adaylığı için adı geçen Hasan Hakan Şahin geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen Genel seçim sürecinde yaptığı seçim çalışmaları ile diğer siyasi partilerin de dikkatini çekmeyi başardı. 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimde Edirne Belediye Başkanlığı için kolları sıvayan Hasan Hakan Şahin’in , Genel seçimlerde Adaylık sürecinde gösterdiği üstün çalışma stilini Yerel seçimlere de önemli projeleri ile birlikte yansıtacağı ifade ediliyor.

“GÜÇLÜ VE VİZYON SAHİBİ ADAY PROFİLİ BU SEÇİMİ ALIR”

CHP, AK Parti, MHP ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayları arasında kıran kırana bir seçim süreci yaşanacağını ifade eden siyasi kulisler, Mayıs 2024 yılında yapılacak olan Yerel seçimde Edirneli seçmenin tercihinin Güçlü aday profilinden yana olacağı iddia ediliyor. Edirne’nin her köşesinde Yerel seçim sürecinin yüksek sesle tartışıldığı ve sürecin hızla ilerlediğini ifade eden siyasi kulisler, İYİ Parti’den Hasan Hakan Şahin’in Belediye Başkan Adaylığı konusunda yapacağı hamleleri dikkatle takip etmeye başladı.
Pandemi sürecinde hayatını kaybeden ve ilimizi yasa boğan İYİ Parti Edirne Teşkilat İşlerinden sorumlu İl Başkan Yardımcısı rahmetli babası İbrahim Şahin’e verdiği sözü yerine getirmek ve yarım kalan hikayeyi tamamlamak için Genel seçimde Milletvekili adayı olan Şahin’in, Belediye Başkan Adaylığı ve ardından kazanılacak olan Belediye Başkanlığı zaferi ile taçlanarak yarım kalan hikayenin tamamlanacağı ifade ediliyor.