Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kadir Çakay’a Başkan Adayı gibi Karşılama

31 Mart 2024 tarihinde

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimde Edirne Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Edirne’nin sevilen ismi Kadir Çakay; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde “ YAPARSA AK PARTİ YAPAR”, “YAPTIYSA AK PARTİ YAPTI” dedirmek için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimlerinde Ak Parti’den Belediye başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.” Dedi. AK PARTİ Edirne İl Binasının büyük Toplantı salonunda gerçekleşen “ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI AÇIKLAMA” toplantısına, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne görev almış başkan ve yöneticileri, Oda Başkanları, Kamu Kurum Temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.


“Coşkulu kalabalık Toplantı Salonuna Sığmadı”


Toplantı Salonunu dolduran partililer, salona sığmayınca toplantı salonunun Ana çıkış kapıları açıldı. Parti Binasının önünde toplanan vatandaşlar, Çakay’ın Adaylık açıklamasına destek mesajı verdi.
Siyasi parti gözetmeksizin Toplantı salonunu dolduran büyük kalabalığa seslenen AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, yüzlerce kişi tarafından Belediye Başkan Adayı gibi coşkuyla karşılandı.

Siyasi parti gözetmeksizin Toplantı salonunu dolduran büyük kalabalığa seslenen AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, 1971 yılında Edirne Kirişhane semtinde doğduğunu ve mahallesinde uzun yıllar esnaflık yaptığını belirterek, “Eğitimim Lisans, İç Mimarlık ve Tasarım bölümü.  Yüksek Lisans İşletme bölümü mezunuyum.  Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Profesyonel iş hayatıma 1997 yılında Çakay Temizlik limitet şirketini kurarak başladım.  2002 yılında SOS Grubu kurdum.  2004 yılında Türkiye’de çok yeni olan ve  ilk 5.inci özel Güvenlik limitet şirketini kurdum.  Şu aşamada şirketlerim Türkiye içerisinde  3 şehirde, yurt dışında ise  3 ülkede ticari faaliyetlerine devam ediyor. Yurt dışındaki işlerim inşaat ve NATO kapsamında devam ediyor. 2002 yılında Genç İş  Adamları Derneğine Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildim.  10 yıl boyunca burada AB-Sınır Ötesi iş birliğinde bir çok projeye başarılı bir şekilde imza attık ve daha sonra 10 yıl görev yaptıktan sonra bu görevi başkan yardımcımız olan arkadaşıma teslim ettim. 

2013 yılında kayyım olarak Edirne Kızılay Şube Başkanlığına atandım. 3 dönem seçilerek bugüne kadar  Kızılay Edirne Şube Başkanlığını başarılı bir şekilde onurumla, gururumla, şerefimle ve gönüllü olarak devam ettim ve  dün itibarıyla 31 Mart  2024 tarihinde yapılacak olan  Belediye seçimlerine aday olabilmek için sizlerden aldığım Türk Kızılay Edirne şubesinin emanetini  gururumla mutlu bir şekilde  ve onurlu bir şekilde teslim ettim.

“KONUŞMASI SIK SIK ALKIŞ DESTEKLERİ İLE KESİLDİ”

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Kadir Çakay, Siyasete  Anavatan Partisi’nde Gençlik Kolları Başkanlığı ile başladığını belirterek“2002 yılında ANAVATAN Partisi Edirne 2. Sıra milletvekili adayı oldum.  Bu da benim için siyasi anlamda çok güzel bir tecrübe oldu. 2004 yılında AK Parti’ye üye oldum ve  o dönem yapılan Yerel seçimlerde  Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum.  Ardan geçen 20 sene içerinde kendimde gördüğüm eksiklikleri  20 yıldır çalışarak, kendimi geliştirerek bugünlere hazırlandım ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde  “ YAPARSA AK PARTİ YAPAR”, “YAPTIYSA AK PARTİ YAPTI” dedirmek için 31 Mart  2024 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimlerinde Ak Parti’den  Belediye başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.” Dedi.