Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAHRAMAN; “2 HAFTA SONRA NASIL YÖNETİLECEĞİMİZİ OYLAYACAĞIZ”

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçime sayılı günler kala CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın’ın Proje ve Aday tanıtım toplantısı büyük ses  getirdi.  

Haftalardır konuşulan ve rakipleri tarafından adeta bir gölge gibi yakından takip edilen CHP Adayı Av. Filiz Gecan Akın’ın Proje tanıtım toplantısı, Projeleri ve toplantıya katılan muhteşem kalabalıkla dikkat çekti.  

Proje tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Samet Kahraman’ın sözleri salonda dakikalarca alkışlandı. Kahraman konuşmasında “Edirne’yi bir Cumhuriyet kadınıyla yönetmeye sadece 2 hafta kaldı. Evet biraz önce de bahsettiğim gibi seçime sadece iki hafta kaldı. 2 hafta sonra bir seçim yapacağız ama bu yerel seçim olmayacak aslında zihniyetlerin seçimi olacak. Burada nasıl yönetileceğimizi seçeceğiz. Aslında karşımızda sadece iki aday yok, onun için size zihniyetler yarışacak diye söylüyorum.  Bugüne kadar bizleri bu şekilde kötü yöneten hayvancılığı, tarımı,  işçiyi, emekliyi,  memuru bitiren yine onlara destek mi vereceğiz, yoksa çağdaş ve Cumhuriyet değerlerine Atatürk ilke ve inkılaplarına aynı şekilde destek veren, o şekilde yöneten partiye mi destek vereceğiz?. Evet sadece bunları bitiremediler aslında tüm değerlerimize saldırdılar. Örneğin ülkemizin kurucusu ülkemizin kurucularına hakaret ettiler ve bu zihniyetler şimdi Edirne’yi yönetmeye çalışıyorlar biz buna izin verecek miyiz?

Evet iki hafta sonra aslında bu zihniyetin Edirne’ye gelip gelmemesini  oylayacağız. Sadece bunları yapmayacağız Cumhuriyet değerlerine önem veren ve bu kente aydınlık bir şekilde çocuklarımızı yarınlara taşıyacak zihniyetle yöneteceğiz biz. Bu kenti bugüne kadar nasıl getirdiysek bundan sonra da daha da yukarıya hep beraber taşıyacağız. Ve o bayrağı Filiz Gencan Akın’la birlikte daha da yukarıya taşıyacağız, buna inancımız tamdır. Edirne, Mustafa Kemal Atatürk’ün Hemşerilerinin olduğu şehir ve buna asla izin vermeyecek. Evet bu şehirde uzun yıllardır bu şehir yöneten bizleriz ve gece gündüz demeden çalışıyoruz, bu şehre iki dönem belediye başkanlığı yapan ve büyük hizmetler kazandıran buradan belediye başkanımız Recep Gürkan‘a da çok teşekkür ediyorum. Ve şimdi bu çağdaş kente bu Cumhuriyet kenti bir kadınla birlikte yol yürümeye var mısınız? Ve sadece iki hafta sonra hep beraber bu Cumhuriyet kenti cumhuriyet kadını avukat Filiz Gencan Akın’la birlikte hep beraber yöneteceğiz.”dedi.