Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAHRAMAN; “BAŞARILI OLMAK İÇİN TABANIN VE ÖRGÜTÜN GÖRÜŞÜNE KULAK VERİLMELİ”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne il Başkanı Samet Kahraman,CHP Edirne Milletvekilleri, ilçe Başkanları, Belediye Başkanları, il Kadın Kolu ve il Gençlik Kolu Başkanları ile birlikte önceki gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile Kocaeli’de gerçekleşen Marmara Bölge Çalıştayına katılım sağladılar.
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin yapmış olduğu çalışmaları ile ilgili bilgi vermesinin ardından konuşma yapan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu önümüzdeki yerel seçimlerde izlenecek yol haritası ve özellikle Kurultaydan Cumhuriyet Halk Partimizin güçlenerek çıkacağını ve ardından yapılacak olan tüzük kurultayında eksik görülen bir çok maddenin tüzüğe ekleneceğini ayrıntılı bir biçimde aktardı. Marmara Bölge Çalıştayının ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında Yerel Yönetimlerden sorumlu Ahmet Akın, Genel sekreter Neslihan Hancıoğlu ve Bölgenin dokuz İl Başkanı ile birlikte bir toplantı gerçekleştirildi.

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman da söz alarak bölgemiz ve tüm ilçelerimizle ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi vererek yerel seçimlerde başarılı olmak için Cumhuriyet Halk Partisi tabanının ve örgütün görüşlerinin mutlak suretle alınması gerektiğinin vurgusunu yaptı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu da yerel seçimlerde dokuz ilçenin tümünü kazanmak için örgütün görüşlerinin mutlaka değerlendirileceğini kaydetti.