Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaağaç’tan muhteşem ev sahipliği..! Gürkan; “Dün çalıştık, bugün çalışıyoruz, yarın da çalışacağız!”

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanlığı mahalle toplantılarına başladı.

Karaağaç mahallesi sakinleri ile bir araya gelen  CHP Edirne Milletvekili Ediz Ün, Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl  Başkanı Samet Kahraman, Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı halkın sorunlarını dinledi.

Karaağaç mahalle muhtarı Agah Korkan başta olmak üzere, mahallenin önde gelen değerli isimleri ve büyük bir katılımla gerçekleşen toplantıda Karaağaç mahallesi sakinleri Atatürk’ün partisi CHP’ye tam destek vererek, Belediye başkanı  Recep Gürkan’a da sevgi gösterisinde bulundu. Karaağaçlıların sıcak ilgilisinden  büyük memnuniyet duyan Gürkan,Tüm hemşehrilerimiz için Edirne’mizin dört bir yanında dün çalıştık, bugün çalışıyoruz, yarın da çalışacağız!” dedi.

“KİMSENİN CESARET EDEMEDİĞİ ALTYAPI VE ÜST YAPIYI YAPTI”

Göreve geldiği ilk günden bu yana ilimizde tarihi eser niteliğinde kalıcı hizmetler yapan Başkan Gürkan’ın bugüne kadar hiçbir yöneticinin cesaret edemediği Edirne’nin kanayan yarası olan Altyapıyı da büyük oranda bitirmesi ile birlikte üst yapıda da devrim niteliğinde çalışmalara imza atması  Edirnelilerden tam not aldı.

“KARAAĞAÇ HALKINDAN  MUHTEŞEM EV  SAHİPLİĞİ”

Karaağaç mahallesine  büyük önem verdiğini ifade eden Gürkan; “Sevgili muhtarımızın ve vatandaşlarımızın bize ilettiği her soruna dikkatle odaklandık ve en kısa zamanda çözüm yoluna gittik. Lozan Barış Antlaşması ile kazandığımız güzel mahallemiz, #Karaağaç tayız.

Bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen mahalle sakinlerimizle buluştuk, sohbet ettik. 

Karaağaç sakinlerimizin muhteşem ev sahipliği, yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanmaktan büyük mutluluk duyduk.

Tüm hemşehrilerimiz için Edirne’mizin dört bir yanında dün çalıştık, bugün çalışıyoruz, yarın da çalışacağız!” dedi.

Toplantı ile ilgili açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ‘Bu akşam, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) olarak Belediye Başkanımız ile Edirne’mizin güzide semti Karaağaç mahallemizde yerel demokrasiye katkı sağlama ve mahalle sakinlerinin görüşlerini ve çözüm önerilerini duymak ve anlamak için toplantı düzenledik. Toplantı, mahallemizin geleceği ve ihtiyaçları hakkında vatandaşlarımız ile iletişim kurma ortamı oluşturdu. Mahalle sakinlerimizin, kentsel planlama, altyapı geliştirme, yerel hizmetler ile  sorunlarını ve bu konulardaki görüşlerini paylaşmalarına, belediye başkanımızın da bu görüşlere yanıt verme , belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve stratejilerini anlattı. Vatandaşlarımız, mahallelerinin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli konuları gündeme getirdiler ve çözüm önerilerini sundular. Belediye Başkanımız da, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi. Karaağaç mahallemizin geleceğini şekillendirmek ve ihtiyaçlarına cevap vermek için mahalle sakinlerimizi daha fazla bu tür toplantılara katılmaya ve yerel demokrasiye katkı sağlamaya davet etti. Toplumumuzun çıkarları için birlikte çalışarak, daha güçlü ve daha yaşanabilir bir mahalle yaratacağız. Toplantının düzenlenmesine katkı sağlayan Karaağaç Mahallesi Muhtarı sayın Agah Korkan ve tüm soruları şeffaf bir şekilde içtenlikle cevaplayan Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan’a çok teşekkür ederiz. Birlikte başaracağız” dedi.