Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAZANACAK ADAY “KADİR ÇAKAY”

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli idareler seçiminde Edirne’de Belediye Başkanlığı seçimini AK Parti’de kazanacak isim olarak Kadir Çakay’ın adı öne çıkmaya başladı. Edirne’de siyasi parti gözetmeksizin, taraflı tarafsız, tüm toplumun, meslek gruplarının, emeklinin, öğretmenin, çiftçinin, işçinin, gencin yaşlının her kesimde Kadir Cakay’ın AK Parti’den Edirne Belediye Başkanı Adayı olması durumunda Belediye Başkanlığını kazanabileceği düşüncesinin öne çıkmış olması dikkat çekiyor.

31 Mart tarihinde gerçekleşecek

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli idareler seçiminde Edirne’de Belediye Başkanlığı seçimini AK Parti’de kazanacak isim olarak Kadir Çakay’ın adı öne çıkmaya başladı. Edirne’de siyasi parti gözetmeksizin, taraflı tarafsız, tüm toplumun, meslek gruplarının, emeklinin, öğretmenin, çiftçinin, işçinin, gencin yaşlının her kesimde Kadir Cakay’ın AK Parti’den Edirne Belediye Başkanı Adayı olması durumunda Belediye Başkanlığını kazanabileceği düşüncesinin öne çıkmış olması dikkat çekiyor. Çakay, bugüne kadar ticaret hayatında yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak görülüyor. Aynısıdır işin kişinin lafa bakılmaz cümlesini Kadir Cakay için kullanabiliriz.” diyen vatandaşlar: “İktidar partisi gücü Kadir Cakay‘ın tecrübesi, başarısı ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu sivil toplum örgütlerindeki ve kendi işindeki başarısı yanında Yurt dışında üç ülkede NATO kapsamında yüzlerce çalışanı olması, ufkunun ne kadar geniş ve ne kadar başarılı bir kişiliğe sahip olduğunu açıkça göstermektedir.” Dedi.

“YERLİ VE MİLLİ BİR ADAY ADAYI“

AK Parti Edirne Belediye Başkanı Aday Adayları arasında, Selanik Göçmeni Aileden Kirişhaneli Kadir Çakay, kamuoyundan büyük destek almaya başladı. Yerli ve Milli aday olarak öne çıkan Çakay için kamuoyunda, “ Doğru aday” yorumları yapılmaya başlandı. Uzun yıllar Edirne Genç İşadamları Derneği ve Kızılay Şube Başkanlıkları yanında birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev alan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, süreçte ziyaret ettiği birçok kesimden olumlu tepki alıyor.

DOĞRU ADAY KADİR ÇAKAY

AK Parti’den aday adaylığını açıkladıktan sonra, şehrin değişik mahallelerinde ev esnaf ziyaretlerini sürdüren Kadir Çakay, kamuoyundan gördüğü destek karşısında, “Edirne 31 Mart seçimlerinde susuzluktan, çamurdan kurtulmak istiyor” değerlendirmesini yaptı. Özellikle mahalle ziyaretlerinde kısa sürede etrafında toplanan onlarca kişinin sevgi selinin kendisine ve projelerinin daha bir bölümünü açıklamasına rağmen toplumda büyük karşılık bulması, “Kazanacak Aday Kadir Çakay” değerlendirilmesinin yapılmasına neden oldu. Türkiye’nin dışında Kosova, İtalya ve Belçika’da inşaat sektöründeki yatırımları nedeniyle “Uluslararası Profil” olarak nitelendirilen Çakay, Cumhuriyet’in kuruluşunun ikinci asrında kenti Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak isim olarak yorumlanıyor.

DEĞİŞİM ZAMANI

Ülkeyi 4 yıl daha AK Parti iktidarının yöneteceğini hatırlatan Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Çakay, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Edirne’nin değişim zamanı geldi. Edirne’mize hizmet etmek için, yaşam kalitesini yükseltmek için, şeffaf, temiz, güzel bir kent yaratmak, sorunlarını kararlılıkla çözebilecek bir yönetim anlayışı için yola çıktım.”dedi.