Hoşgeldiniz  

KÖYLERE DADANAN DOLANDIRICILARA JANDARMADAN NEFES KESEN OPERASYON

admin | 31 Ağustos 2023 | Gündem, Yaşam A- A+

KÖYLERE DADANAN DOLANDIRICILARA JANDARMADAN NEFES KESEN OPERASYON

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarının engellenmesi maksadıyla elde edilen istihbari bilgiler çerçevesinde icra edilen faaliyette; Yolageldi köyünden bir şahsın dolandırılması olayını gerçekleştiren B.A. (1998, Diyarbakır) ve suç ortağı N. A. (2005, Kocaköy) isimli şahıslar JASAT ve Asayiş timlerince müşterek yapılan operasyonla yakalanmıştır. Şüphelilerin yapılan üst aramalarında; (14.000) TL nakit para, (1) adet altın bilezik, (1) adet altın gerdanlık, (1) adet altın yüzük, (1) adet altın bileklik, (1) çift altın küpe, (1) adet altın küpe (14) adet LYRCIA uyuşturucu hap, (3) adet cep telefonu tespit edilerek muhafaza altına alındığı açıklandı.
Şüpheli şahıslar; haklarında yapılan yasal işlemler sonucu sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Edirne L Tipi Kapalı ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiği belirtildi.
Dolandırıcılık olayları ile mücadeleye yönelik faaliyetlere, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edeceği ifade edildi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.