Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Burcu Mercandan;“Muhtarlık ek işimiz değil tek ve öncelikli işimiz olacak.”

31 Mart Pazar günü

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçiminde Edirne’nin yeni mahallesi olan Kurtuluş Mahallesi’nden Muhtar Adayı olan Burcu Mercandan’a destek her geçen gün artarak büyüyor. Mahalle sakinleri ile birebir iletişime geçen Mercandan’a vatandaşlar tam destek veriyor.
Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret eden Burcu Mercandan gazetemize yaptığı açıklamada; “Ben sosyal olarak aktif birisiyim. Toplumsal meselelere karşı duyarlıyım. Biz kadınlar da pekâlâ muhtar adayı da olabiliriz, yaşadığımız mahalleyi de en iyi şekilde yönetebiliriz” diyerek yola çıktım. Bu süreçte mahallemiz sakinlerini kapı kapı dolaştım onların talep ve sorunlarını dinledim. Bana ve ekibime olan destekleri, gösterdikleri sevgi bize daha fazla güç verdi. 31 Mart tarihinde mahallemize kadın eli değecek ve mahallemizi hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz.” Dedi.

“MAHALLENİN SORUNLARINI BİLİYORUZ”
Projeleri konusunda da açıklamalarda bulunan Muhtar adayı Mercandan; “Kurtuluş Mahallesi’nde çalınmadık kapı bırakmadan tek tek her kapıyı çalarak Mahallemizin güzel insanları ile tanıştık ve isteklerini dinledik. Öncelikli olarak bizden istenen sokak hayvanlarının uygun barınaklara yerleştirilmesi. Bununla ilgili kurumlarla iletişime geçeceğim. TOKİ’de ki bazı blokların aydınlatmaları TOKİ ve BEL-KOP’ta bulunan göletlerin aydınlatmaları bankların yenilenmesi konusunda girişimde bulunacağım. Gençlerimizin isteği olan halı saha yapımı ile ilgili gerekli mercilerle çalışma yaparak mahallemize kazandırma yoluna gideceğim. Düzenlenen gezilerden Mahallemizin de yararlanması için sürekli iletişim halinde olacağım ve göreve geldiğimde muhtarlık binası her zaman açık olacak.

“SİZ VARSANIZ BİZDE VARIZ DİYORUZ”

Vatandaşlarımızın istediği her türlü evrak düzenlemesinden hiçbir ücret talep etmeyeceğim. İhtiyacı olan, maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızı, okula devam konusunda imkansızlık yaşayan öğrencilerimizi tespit ederek, gerekli yardımların onlara ulaşması için hassasiyet göstereceğim. Mahallemizin güzel insanları ile sürekli diyalog halinde, olup sorunlarımızı çözme yolunda gerekli adımları atacağız. Mahallemizi en iyi şekilde, güvenilir örnek bir mahalle olma yolunda hep birlikte el ele verip çalışarak daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Muhtarlık ek işimiz değil tek ve öncelikli işimiz olacak. Güzel mahallemizin güzel insanlarının desteğini bekliyorum. SİZ VARSANIZ BİZDE VARIZ DİYORUZ.” Dedi.