Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lokantacılar Odası’ndan Sanayi Sitesi’ne Hayırlı olsun ziyareti

Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap Ve

Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap Ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Harun özen ve Yönetim Kurulu S.S.Küçük Sanayi Sitesi işletme Koop. Başkanı Göksek Akbaşak ve Yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu…

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Sanayi Sitesi Başkanı Göksel Akbaşak; “S.S.Edirne Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifimizi ziyaret ederek bizleri onurlandıran Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Harun ÖZEN ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.” Dedi.

Özen; “Ticari hayatımıza katkı sağlayacak ve sosyal hayatımızın içinde olacak, yenilenmiş bir oda anlayışı ile esnaflarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Sanayi Sitesi Yönetiminin ve esnafımızın bu sürece katkıları büyük olmuştur. Edirne’ye en güzel hizmeti birlikte koordineli çalışarak vereceğiz. Sanayi Sitemizin Başkanlık görevine seçilen Göksel beye ve yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz.” Dedi.

Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap Ve Lokantacılar Esnaf Odası ile Sanayi Sitesinin büyük bir uyum içinde faaliyet gösterdiğin iifade Akbaşak; “Esnafımızın sesi olan Edirne Tatlıcı Büfeci Kebap Ve Lokantacılar Esnaf Odasının çalışmaları esnafımızda büyük bir sinerji yaratmıştır. Ben ve arkadaşlarım, Esnafımızın umudu ve sesi olmak için bu yola çıktık. Bundan sonra da ilimizdeki tüm odalarımızla koordine içerisinde ilimiz adına görev yapacağız.” Dedi.