Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP İL BAŞKANI TOKLUOĞLU MAZBATASINI ALDI “Davamızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz”

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen MHP 14. Olağan Edirne Kongresinde delegelerin tam desteği ile MHP Edirne İl Başkanlığı’na seçilen Emre Tokluoğlu ve ekibi düzenlenen törenle mazbatasını aldı.
Büyük bir kalabalık tarafından Edirne Adliyesi önünde karşılanan Yeni Başkan Emre Tokluoğlu’nun enerji dolu bakışları dikkat çekti.


Edirne Adliyesi İl Seçim Kurulunda gerçekleşen mazbata törenine Parti teşkilatı, Kadın Kolları, Merkez İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Olgun Birbey Şahinbaş ve yönetim kurulu katılım sağladı. Tokluoğlu mazbatasını İl Seçim Müdürü Sevil Cellek’ten aldı.


Mazbata töreninin ardından açıklamalarda bulunan MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu; “MHP Edirne İl Başkanlığı Olağan Kongremizde, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleri, delegelerimizin teveccühleri ile İl Başkanı olarak seçilmemiz vesilesiyle bugün İl Seçim Müdürü Sevil Cellek hanımefendiden mazbatamızı aldık. Mensubu olmaktan onur, gurur ve şeref duyduğum Ülkücü Hareketin bir neferi olarak bulunduğumuz makamın sorumluluğunun bilincinde, davamızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Partimize ve ilimize hayırlı olsun. Önümüzde bir yerel seçim süreci var. Partimizin başta Edirne Merkez olmak üzere il genelinde başarılı olması için çok çalışacağız.”dedi.