Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP İL BAŞKANI TOKLUOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

08 Ekim 2023 Pazar

08 Ekim 2023 Pazar günü gerçekleşen MHP 14. Olağan Edirne Kongresinde delegelerin tam desteği ile MHP Edirne İl Başkanlığı’na seçilen Emre Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. TÜRKİYE KAMU-SEN GENEL BAŞKANI Önder KAHVECİ ve Genel Başkan Yardımcıları MHP Edirne İl Başkanı Tokluoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Tokluoğlu TÜRKİYE KAMU-SEN GENEL BAŞKANI Önder KAHVECİ ve beraberindekilerle çalışmaları hakkında sohbet edip çeşitli istişarelerde bulundu.


7’den 70’e her kesimden büyük beğeni toplayan Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Kendisini ziyarete gelen misafirini kapıda karşılayıp kapıdan uğurlayan TOKLUOĞLU Ziyaretlerden olumlu bir şekilde ilerleyen süreçten mutlu olduğunu belirtti. Ziyaretciler arasında STK, Kamu Kurum temsilcileri, oda yöneticileri ve ilimizin önde gelen isimlerinin olması dikkat çekti.

İl Genel Meclis Üyesi Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa SUİÇMEZ ve Yönetim kurulu ile ilimiz muhtarları tarafından İl Başkanı Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti. Misafirlerini kapıda karşılayan yeni başkan Tokluoğlu Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa SUİÇMEZ ve beraberindekilerle çeşitli istişarelerde bulundu. Başkan Tokluoğlu’nun misafirperverliği ve yakın ilgisinde memnun kalan Suiçmez ve beraberindekiler, “Emre beyin ilimizde yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. İl Başkanlığı görevinde de başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz. Yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz” dedi.


Yeni Başkan Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Tügva İl Başkanı Recep PEÇE Gençlik Spor İl Müdürlüğü Tesis Amiri Tekvando Antrenörü Yasin NAS tarafından İl Başkanı Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti. Ziyaret esnasında verilen destek mesajları da dikkat çekti.
Spora büyük önem veren Başkan Tokluoğlu’na spor dünyasının temsilcilerinden hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşti. Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan Peygamber Sporu Yağlı Güreş Antrenörü Şamil Doğu DELEN ve Şahi Spor Kulübü Ailesi başkan Tokluoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Tokluoğlu’na yeni görevinde başarılar dilemek ve hayırlı olsun dileklerini iletmek için MHP İl Başkanlığı binasına gelen misafirleri kapıda karşılayan Tokluoğlu, misafirperverliği ve saygınlığı ile büyük takdir topladı. Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan Türkiye Roman Hakları Forumu Genel Başkan Yardımcısı Murat ERKÜREKÇİ Başkan Tokluoğlu’na başarılar diledi. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Tokluoğlu ürkiye Roman Hakları Forumu Genel Başkan Yardımcısı Murat ERKÜREKÇİ ile bir süre sohbet ederek çeşitli istişarelerde bulundu.


MYK Üyesi ve Kırklareli Üniversitesi Doç.Dr Burhan COŞKUN tarafından İl Başkanı Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Tokluoğlu, “MYK Üyesi ve Kırklareli Üniversitesi Doç.Dr Burhan COŞKUN’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan önemli isimlerden MYK Üyesi Derya BULUT, Kırklareli İl Başkanı Şaban SAVAŞAN, İl Bşk Yrd Cihan ALKAN, Harun IŞIKVEREN İl Başkanı Tokluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Tokluoğlu, parti yöneticileri ile sohbet edip çeşitli istişarelerde bulundu.

Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan TÜRK Eğitim-Sen İl başkanı Mustafa KAPLAN, Trakya Üniversitesinin Kıymetli Akademisyenleri Prof. Dr. Sn İlhan TOKSÖZ Öğr. Gör. Sn Hakan AKINCI, Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan Türk İmar-sen Genel Başkanı Zafer Çelik, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Sn Hayrullah AKDEMİR, AkParti İl Genel Üyesi Tamer KARADAĞ, yeni başkan Tokluoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Siyasi kesimden de hayırlı olsun ziyaretlerinin gerçekleştiği dikkat çekerken Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunan BBP eski il başkanı Arif KÖROĞLU, MHP Edirne İl Başkanı Emre Tokluoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.