Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’den anlamlı Bayram Ziyareti…

Bayrama Denk Gelen Polis

Bayrama Denk Gelen Polis Haftası ve Şehitler Haftası Sebebiyle Başta Edirne li Şehidimiz Nefise Özsoy Çetin’in Anne ve Babasını evinde ziyaret Eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Şehidimizin Anne ve Babası ile Birlikte Edirne İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun’u Ziyaret ettiler.


İl Başkanı Tokluoğlu yaptığı açıklamada; “Temsili olan bugün de her gün de şeref nisanelerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyoruz. Bayrağa sarılıp yatan Anadolu’yu öz vatan yapan kahraman Şehitlerimizin; emanetleri başımız üstünde. 14-20 Nisan Şehitler Haftası, Şehitlerimizin aziz emanetleri olan ailelerine konuk olduk. Allah şehitlerimizin ailelerinin ömürlerini bereketli kılsın. Şehitlerimizin ruhları şad olsun” dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Şehidimizin Babası Gururlu olduklarını “Şehitler ölmez vatan bölünmez hepiniz hoş geldiniz bizleri çok mutlu ettiniz.” diyerek duyduğu memnuniyeti ifade etti. Tokluoğlu; “Bayrağa sarılıp yatan, Anadolu’yu öz vatan yapan kahraman Şehitlerimizin; emanetleri başımız üstünde. 14-20 Nisan Şehitler Haftası, Şehitlerimizin aziz emanetleri olan ailelerine konuk olduk. Allah şehitlerimizin ailelerinin ömürlerini bereketli kılsın. Emanetlerini Canımız Pahasına Sahip Çıkacağız Alparslan dan Mustafa Kemal Atatürk e ve bugüne kadar gelen ilahi kelimetullah davasinda can alıp can veren bütün gazı ve şehitlerimizi saygı rahmet ve minnetle yad ediyorum.” dedi.