Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’DEN YENİ YIL ZİYARETLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi İl

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetimi 2024 yılına girerken sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerini unutmadı. Yılbaşı gecesi görev yapan güvenlik güçleriyle bir araya gelen Emre Tokluoğlu ve yönetimi Cumhuriyet Karakolu, Selimiye Karakolu, Özel Hareket, Afat, Tıp Fakültesi, 1. Murat Devlet Hastanesi ve Uygulama Noktalarında görev yapan polis memurlarımızı ziyaret ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emre Tokluoğlu Cumhuriyet karakolu ve Selimiye Karakolunda; yılbaşında Edirne ilimizde alınan güvenlik tedbirleri ile ilgili bilgi aldı. Tokuloğlu emniyet personelinin yeni yılını kutlayarak başarı diledikten sonra şehre giriş noktası olan Tıp Fakültesi Uygulama noktası, Özel Harekat Ekipleri, Devriye Ekipleri ve Motosikletli Polis Timleri ziyaret edilirken, görevi başındaki kolluk kuvvetlerinin yeni yıllarını kutladılar.


2024 yılının ilk dakikalarında kentteki hastaneleri ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emre Tokluoğlu ; “Bir yılı daha geride bıraktık. Yeni yıla girerken İl Yönetimim ile birlikte kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın güvenliği için görevi başında olan kolluk kuvvetlerimizin yeni yıllarını kutladık. Ardından da kentimizdeki hastaneleri dolaşarak vefakar sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutladık. 2024 yılının ülkemize, milletimize, Edirne’mize ve tüm Dünya’ya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”ifadelerini kullandı.