Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Yazgan’dan birlik ve beraberlik gecesi

CHP Edirne Milletvekili Ahmet

CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, seçimler boyunca kendisini yalnız bırakmayan parti teşkilatları, belediye başkanları ve partinin gönüllü neferleriyle buluştu. Birlik ve beraberlik buluşmasını organize eden Milletvekili Yazgan, seçimlerde her zaman yanında bulunan büyük CHP ailesine teşekkür etti.CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde partisinin üst düzey yöneticilerini ve ilçe teşkilatlarını bir araya getirerek, konuk etti.

Düzenlenen geceye, CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik, Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, Enez Belediye Başkanı Özkan Güvenç, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Belediye Meclis üyeleri, CHP ilçe başkanları, gençlik kolları, kadın kolları başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda parti yöneticisini katıldı.Samimi ve keyifli geçen gecede konuşan Yazgan, seçimler süresince her zaman yanında bulunan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar olabilmesi için canla başla çalışan, partisine bir oy daha fazla aldırabilmenin mücadelesini veren ve canı gönülden partilerine destek olan tüm partililere teşekkür etti.Yazgan, seçimlerini ardından herkesin merakla geleceğin nasıl olacağını düşündüğünü dile getirerek, şunları söyledi:“Hepimiz merakla geleceğin nasıl olacağını düşünüyoruz. Bende milletvekiliniz olarak Ankara’da takip ediyorum. Bir kere şunu söylemem lazım. Kesinlikle CHP öyle 3-5 tane kendini bilmezin konuşmasıyla yıpranacak herhangi bir parti değildir ve olmayacakta. Ankara’da sistemimiz dört dörtlük yürüyor.

YERELDE DİNAMİK KADROLARLA YOLA DEVAM EDECEĞİZ

Evet değişim talepleri var. Bu değişim nasıl olacaktır, nerelere varacaktır bunu bilmiyoruz. Ama yerelde bizim derdimiz ilçe yönetimlerinin yenilenmesi, daha dinamik hale gelmesi. Biliyorsunuz ilçe yönetimlerinin seçimi 3,5 yıl oldu. Artık yorulan dostlarımız var. Yerine yeni daha iyi çalışacak ya da daha keyifle çalışacak insanlara bırakmak isteyen arkadaşlarımız var. Onların yerine geçip daha güzel işler yapacağını iddia eden insanlar var. Zamanıdır. Yani, artık ilimizde değişim zamanıdır. Bu da hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum.

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Özellikle ilçe seçimlerinden önce bu yemeği düzenlemek istedim. Çünkü adı üzerinde bu bir teşekkür yemeği. Sizlere şahsım ve partim adına çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Bundan sonraki süreçte daha güçlü, daha etkin, daha yetkin çalışacağız. Bundan sonraki süreçte hep beraber, amaca daha hızlı adımlarla ilerleyeceğiz. Tüm arkadaşlarımı bir araya getirdiğim için çok mutluyum. Her zaman telefonunuzun bir ucunda olacağım. Olmaya da devam ediyorum. Ama sadece telefonun ucunda olmak yetmez. Biz gerçekten iktidar istiyoruz. İktidar olabilmek için tüm bölgeyi gezdik. Olmadı ama, Edirne olarak da biz de başarıya en büyük katkıyı verdik. Kesinlikle gereğini yaptık diye düşünüyorum. Bunu bir toplantıda sayın genel başkanımıza da iletme fırsatım da oldu. Bundan sonraki süreçte yeni seçilen ilçe yönetimlerine seçilen arkadaşlarımız ve ilçelerdeki yönetimlerini bırakan dostlarımız da, birlik olma zamanıdır. Sizden hepinizden birlik ve partimize destek olmanızı rica ediyorum. Keşan oyumuzu artırdığımız bir bölge. İnşallah bir sonraki yerel seçimde Keşan Belediyesini almak istiyoruz. Önceki seçimde aday göstermediğimi beldelerde de aday göstererek, almak istiyoruz. Siz aileme ve çekirdek aileme teşekkür ediyorum. İyi ki Atatürkçü, laik dürüst insanlar var. İyi ki varsınız.”