Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖZCAN COŞKULU KALABALIKLA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

31 Mart 2024 tarihinde

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel Seçimde AK Parti Önceki Dönem Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

AK Parti İl Başkanlığı Toplantı salonunda gerçekleşen Aday Adaylığı açıklama töreninde Önder Özcan’a destek vermek için gelen partililer salona sığmadı.

Bugüne kadar yaşadığı siyasi tecrübe ve deneyimleriyle kendisini Belediye Başkan Adaylığına hazır gördüğünü ifade eden Özcan; “Bu kutlu şehrimize, Osmanlıya  başkentlik yapmış  bu şehrimize partimizden Aday adayı olma şerefine nail oldum. Kendimizi hazır hissettik ve yola koyulduk. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Aday olması halinde Edirne için birçok projesinin olduğunu da söyleyen Özcan; “Doğru bir ekiple, doğru inançla hep birlikte çoğul düşünerek, farklı projelere imza atarak, STK’larla ortak hareket ederek yöneten bir Edirne Belediyesine kavuşmak dileğiyle adayım.” Dedi.

“Özellikle bu davaya hizmet etmekten onu ve şeref duydum.”

  STK temsilcileri başta olmak üzere, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, parti yöneticileri veKuruluşundan bugüne kadar AK Parti’de görev almış değerli isimlerin de katılım sağladığı Aday tanıtım toplantısında Konuşan AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Önder Özcan; “2004 yılında Belediye Meclis üyeliği adaylığı başlayan sevdamız, devamında Merkez İlçe Başkanlığı görevi ile devam etti. Bugüne kadar siyasette en ufak bir küskünlük yaratmadım.  Seçilmiş tüm başkanlarımızla abi – kardeş gibi siyaset yaptık. Özellikle bu davaya hizmet etmekten onur ve şeref duydum.” Dedi.

“Başarılarla dolu bir Siyasi Geçmiş”

Siyasi geçmişi ile ilgili açıklama yapan Özcan; “2004 seçimlerinden hemen sonra Merkez İlçe Başkan yardımcılığı, 2009-2014 döneminde hem SKM Başkanlığı, hem de Belediye meclis üyeliği, 2014 seçimlerinden sonra SKM Başkanlığı,  ardından İl Başkan Yardımcılığı ve 2020 yılından itibaren Merkez İlçe Başkanlığı ile taçlanan bir siyasi geçmişim oldu.” Dedi.

Yoğun kalabalık tarafından konuşması sık sık alkışlarla kesilen Özcan Edirne’de yerel yönetim tarafından yaşanan olumsuzluklara da değinerek, “2004 Belediye Meclis üyeliği zamanımdan 2024’e kadar gelen süreçte Edirne’mizde inanınki hiçbir şey değişmedi. Hala yolu, kaldırımı, altyapıyı ve çukurları konuşan bir Edirne ile karşı karşıyayız. Bu Edirne’nin ülkemize ve Dünyamıza bir ayıbı olduğu inancındayım. Kısmet olursa el birliğiyle, yüreğimizle, ekibimizle, inancımızla bu kötü gidişatı, bu kötü reklamı ortadan kaldıracağız” Dedi.

Aday olması halinde Edirne için birçok projesinin olduğunu da söyleyen Özcan; “Doğru bir ekiple, doğru inançla hep birlikte çoğul düşünerek, farklı projelere imza atarak, STK’larla ortak hareket ederek yöneten bir Edirne Belediyesine kavuşmak dileğiyle adayım.” Dedi.