Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PAZARYERİNDEKİ YENİLEME ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ.

Edirne Belediye Başkanı Recep

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Pazarcılar, Seyyar Satıcılar ve Manavlar Odası Başkanı Şeref Hasır ve 1. Murat Mahallesi Muhtarı İsmail Gül ile birlikte geçici yerinde hizmet veren Çarşamba pazarını gezerek, esnafa hayırlı işler diledi. Gürkan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Pazarcılar Odası Başkanı Şeref Hasır, “Sağ olsun başkanımız bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı.

Görevde olduğu süre pazarcı esnafının sesi oldu. Kapısı bize daima açık. Yeni ve modern pazaryerimizi de yapıyor. Kısa bir süre sonra orada halkımıza hizmet vereceğiz. Allah ondan razı olsun.”dedi.
Pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden Gürkan, esnafı tek tek ziyaret ederek hal ve hatırını sorup kolaylıklar diledi.

1.Murat mahallesinde bulunan ve Cumartesi ve Çarşamba günleri halka hizmet veren pazaryerinde ki yenileme çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Gürkan; “1.Murat Mahalle’mizde bulunan; Cumartesi ve Çarşamba günleri hizmet veren pazar yerimizdeki yenileme çalışmalarımız ise sona yaklaşıyor. Yakın bir zamanda vatandaşımızı sağlam, kullanışlı modern bir pazar yeri ile buluşturacağız.” dedi.