Hoşgeldiniz  

“RAHATSIZ” BARMANBAY AK PARTİ’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

admin | 20 Kasım 2023 | Politika, Tüm Manşetler A- A+

“RAHATSIZ” BARMANBAY AK PARTİ’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ünlü Radyo spikeri Talk şovcu Metin Barmanbay AK Parti’den Edirne Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.
Şov amacıyla çıktığı Aday Adaylık sürecinin bir anda rüzgara dönüştüğünü söyleyen Metin Barmanbay; “Bu süreçte çok güzel yol kat ettiğimizi görüyoruz.” Dedi.
Edirne’de Radyo Mola başta olmak üzere, Türkiye genelinde bir çok radyoda “RAHATSIZ ŞOV” adında şov programı yaparak dinleyicilerini kırıp geçiren ünlü şovmen 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Yerel seçimde Belediye Başkan Adaylığında bende varım dedi.
Barmanbay’ın Aday Adaylığı başta AK Parti camiası olmak üzere diğer siyasi kesimlerde de büyük ses getirdi.


AK Parti Edirne İl Başkanlığı Binası toplantı salonunda gerçekleşen Aday Adaylığı açıklama törenine Barmanbay’ın yakınları, ailesi, partililer ve basın mensupları katıldı.
Aday olmasındaki en büyük etkeni açıklayan Barmanbay; “Çocukluğumun Belediye başkanı, günümün yüzyılın lideri dediğim sevgili Cumhurbaşkanım, sevgili başkanım Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a belediye başkanlığı sürecinden bu yana bende ona karşı olan sevgi ve aşk var. Bu sevgi aşk ailemde de var. Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da Belediye Başkanlığı sürecinde yaptığı hizmetleri bilen ve yaşayan kişilerden birisiyim. Ben doğma büyüme İstanbulluyum.” Dedi.


17 Yıldır Edirne’de yaşadığını ifade eden Barmanbay; “Bu şehirde esnaflık yapıyorum. Radyo programcısıyım. Yüce yaradan da bize bu şehirde son noktayı koymayı nasip etsin. Dünyayı gezen birisi olarak varsa yoksa yine EDİRNE diyorum.”dedi.

“AK PARTİ’YE İLGİSİ OLMAYANLAR BİLE SEN VARSAN BİZDE VARIZ DİYOR”

AK Parti’ye sempatisi olmayan vatandaşlarla yaptığı istişarelerde kendisinin Aday olması durumunda nasıl tepki vereceklerini soran Barmanbay; “Çevremiz bana Metin abi sen aday olursan sana destek değil gelir seninle sonuna kadar çalışır ve bu davada görev alırız” diyorlar. Bende onlardan aldığım bu destek ve sevgi ile bu göreve talip oldum.” dedi.

“İLİMİZDE RAMAZAN NEREDEYSE HİÇ YAŞANMIYOR AMA YILBAŞI DEYİNCE….”

Aday olması ve Belediye Başkanı seçilmesi durumunda Şehrin eksiklerini ve yapılamayanları kısa sürede hiyerarşik ilişkiler doğrultusunda toparlayacağını belirten Barmanbay; “İkili insan ilişkilerime güveniyorum. Var olan Belediye başkanı Altyapı sorununu ve asfaltlama işini neredeyse bitirdi. Ben bu şehri hiç kimsenin hayal edemeyeceği güzelliklerle buluşturmak istiyorum. İktidarın gücünden yararlanarak ilimizi olması gereken yere getireceğiz. Yıllar boyu Türkiye’nin konuşacağı örnek Ramazanlar yaşayacağız.” dedi.
Mevcut İl Başkanı Belgin İba’nın başarılı çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Barmanbay, “Var olan il Başkanımız Belgin İba son derece güzel bir çalışmanın içerisinde. Olurda Sayın İl Başkanım Aday olmazsa zaten kendimden başka rakip görmüyorum.”dedi.

Loading

Paylaşın:
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Edirne Ajans Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.