Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Saadet Partisi’nden 24 Kasım Öğretmenler Günü’ mesajı

Saadet Partisi Edirne İl

Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Av. Sinan Tekin mesajında, “24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile öğretmenlerimizin hak ettikleri değeri gördüğü bir Türkiye’nin tesis edilmesini temenni ediyor, bütün öğretmenlerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” ifadelerini kullandı.
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av Sinan Tekin’in paylaşımının devamında şunları kaydetti; “Hayatlarını eğitim davasına adamış, yarınların inşa edilmesi yolunda gayret sarf eden, gecelerini gündüzlerine katan öğretmenlerimizin öncelikle içinde bulunduğu şartları ve yüreklerinde taşıdıkları eğitim aşkını hepimizin anlaması lazım” açıklamasını yaptı.
“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, öğretmenlerimizin ellerinde yetişmektedir” vurgusunu yapan Av. Tekin, “Fakat bugün ülkemizde öğretmenlerimize hak ettikleri değer ne yazık ki verilmemektedir. Maalesef gerek çalışma şartları, gerek gördükleri muamele, ve gerekse maaş durumları yeterli değildir. Bu kronik sorunların yanı sıra, bir de şiddet gören veya atanamayıp yıllarca boş gezen öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Bu yürek parçalayan durumlar, öğretmenlerimizin içinde bulunduğu acı tablonun en net örnekleridir” şeklinde konuştu.
Av. Sinan Tekin, “24Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile her türlü hürmet ve iltifatı hak eden öğretmenlerimize gereken değerin verildiği bir Türkiye’nin tesis edilmesini temenni ediyor, bütün öğretmenlerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.