Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siyasetin Parlayan Yıldızı “Tokluoğlu”

Geçtiğimiz Ekim ayında gerçekleşen

Geçtiğimiz Ekim ayında gerçekleşen MHP 14. Olağan Edirne İl Kongresi’nde delegelerin tam desteği ile MHP Edirne İl Başkanlığı görevine seçilen Emre Tokluoğlu’na tebrik ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. İl Başkanlığı görevine seçildiği andan itibaren teşkilat içerisinde oluşan sinerji ile Edirne’de  büyük heyecan yaşatmaya devam eden Tokluoğlu’na  her kesimden büyük destek var.

11 Ekim 2023 tarihinde Mazbatasını almak için Edirne Adliyesine gelen Tokluoğlu’na  200’ü aşkın partili eşlik ederek Yeni başkanın heyecanına  bu mutlu gününde ortak olmuştu.  

İl Başkanlığı Mazbatasını aldığı günden bu yana  yoğun bir şekilde devam eden Hayırlı olsun ziyaretlerine büyük bir memnuniyetle ev sahipliği yapan Tokluoğlu bir yanda da  parti çalışmalarını program dahilinde kesintisiz olarak sürdürüyor.  Cenaze törenlerinden, cemiyetlere kadar, işyeri açılışından esnaf ziyaretine kadar bütün etkinliklere büyük bir titizlik katılan Tokluoğlu kısa sürede kamuoyunun büyük takdirini topladı.

“Liderin sözü sözümüz yolu yolumuzdur”

Edirne’de Ülkü Ocakları ve Parti teşkilatı ile tek yürek olup büyük bir heyecan ve coşku ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önderliğinde  Yerel seçim çalışmalarına da start veren MHP Edirne İl Başkanı Tokluoğlu; “Heyecanımız büyük, yolumuz uzun.. Önümüzdeki Yerel seçimde İl Genelinde büyük bir başarıya imza atacağımıza inancımız tamdır. Bunun için gece gündüz demeden büyük bir heyecanla çalışacağız” dedi.

“Siyasetin Parlayan Yıldızı “

Edirne Ajans Gazetesi’nin geçtiğimiz yıl  “Siyasetin Parlayan Yıldızı Tokluoğlu” başlıklı haberi gerçekleşti ve Tokluoğlu’nun siyasetteki başarı grafiği onu İl Başkanlığı görevine taşıdı. İl Başkanlığı görevinde  kısa sürede sergilediği  başarılı çalışmalar, teşkilat içerisinde de heyecan yarattı. Tokluoğlu’nun Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğü süreçte de geçirdiği seçimlerde ekibiyle birlikte imza attığı başarılı çalışmalar büyük dikkat çekmişti.